Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 sierpnia 2022 imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Nowy Kierownik Referatu i Rozwoju w Urzędzie Gminy

piątek, 30 marca 2012 07:00

kierownikGrzegorz Kazanowski zwyciężył w konkursie na Kierownika Referatu Inwestycji i Rozwoju w Urzędzie Gminy.

- Wybraliśmy osobę o najwyższych kwalifikacjach spośród wszystkich kandydujących. Wszyscy kandydaci byli przygotowani pod różnymi względami do tego stanowiska, jednak tylko jeden z nich wyróżniał się posiadanymi uprawnieniami – tłumaczy wójt gminy Radzyń Wiesław Mazurek.

Kazanowski będzie miał za zadanie dbać o wszystkie sprawy dotyczące inwestycji, nadzór nad nimi oraz pozyskiwanie środków.

- Dzięki temu, że posiada uprawnienia budowlane, może pełnić funkcję inspektora nadzorującego budowy co na pewno będzie odciążeniem finansowym dla gminy bo nie będziemy musieli zatrudniać dodatkowych osób. Nowy kierownik jest również przygotowany do pracy przy zamówieniach publicznych, ma doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych, w związku z tym ten zakres czynności jest bardzo duży ale wykonalny. Jestem przekonany, że sprosta on w zupełności naszym jak i naszych mieszkańców oczekiwaniom oraz przyczyni się do rozwoju naszej gminy – dodaje Mazurek.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.