Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 stycznia 2021 imieniny: Piotr, Małgorzata

Wycieczka do Lwowa i Krzemieńca

Karol Niewęgłowski   
środa, 07 września 2011 10:30

lwowDom Kultury w Kocku w dniach 15 - 18 września organizuje wycieczkę dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Kocku i Radzyniu do Lwowa i Krzemieńca.

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy wszystkich chętnych - bez względu na wiek. Koszt 465 zł. Trzeba mieć ważny paszport.

Kontakt: Adam Świć - dyrektor Domu Kultury w Kocku, tel. 81 859 11 10, 501 699 518

Program wyjazdu

Wycieczka 4 dniowa do Lwowa i Krzemieńca – Ukraina koszt 465 zł

Termin: 15-18.09.2011 r.

Program imprezy

1 dzień

Zbiórka uczestników w Radzyniu Podlaskim (na parkingu przy Pałacu od strony kościoła) o godz. 5,50 Odjazd autokaru z Radzynia Podlaskiego o godz. 6.00. W Kocku 6,20 wyjazd z Kocku 6.30. Przyjazd do Lwowa (ok. 320 km). Ok. godziny 9.30 przyjazd do Zamościa, zwiedzanie Starówki Zamojskiej z przewodnikiem. O godz. 11.00 wyjazd w dalszą drogę ,po drodze zwiedzanie Żółkwi –z przewodnikiem. Planowany przyjazd do Lwowa ok. godz. 18.00

Zakwaterowanie ok. 18.30 Obiadokolacja

2 dzień

Śniadanie

Po śniadaniu ok. godz. 8,30 zwiedzanie Lwowa

Stary Lwów: Opera Lwowska(wstęp), pomnik Mickiewicza, Katedra NMP z kaplicą Boimów, Rynek Starego miasta z licznymi ciekawymi kamienicami i apteką – muzeum, dzielnica ormiańska z Katedrą, kościół Dominikanów, wały Hetmańskie i Gubernatorskie, kościół Bernardynów, ulica Akademicka, Uniwersytet Jana Kazimierza, katedra greckokatolicka św. Jura, Politechnika, Ossolineum, pałac Potockich, Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich(wstęp), Wysoki Zamek z Kopcem Unii Lubelskiej i wiele innych zabytków

Udział w spektaklu JEZIORO ŁABĘDZIE w Operze Lwowskiej, Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie

Po śniadaniu przejazd do Krzemieńca po drodze zwiedzanie miejscowości: Zbaraż zamek , Wiśniowiec pałac(wstęp). Mikulińce, Poczajów (UWAGA – w Ławrze Poczajowskiej wymagany jest odpowiedni strój – kobiety chustki na głowie, nie mogą być odkryte ramiona, długie spódnice do kostek najlepiej czarne, mężczyźni nie mogą mieć krótkich spodni; można wypożyczyć na miejscu strój bezpłatnie).

Przejazd do Krzemieńca, zakwaterowanie (gdy będzie wczesna pora - ewentualne zwiedzanie Krzemieńca)

Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Śniadanie ok. godz. 8.00

Po śniadaniu, zwiedzanie Krzemieńca (dla chętnych udział we Mszy Świętej w Polskim Kościele) - słynne liceum krzemienieckie z kościołem licealnym, kościół parafialny z pomnikiem Juliusza Słowackiego, otwarty przez okres ZSRR, kościół i kolegium franciszkanów, obecnie sobór prawosławny pw św. Mikołaja, monastyr, dawny kościół poreformacki (pobazyliański), muzeum w dworku Słowackiego(wstęp), góra Bony z ruinami zamku z XIII/XIV wieku. Wyjazd do Radzynia po drodze zwiedzanie: Dubno zamek Ostrogskich i Lubomirskich (wstęp we własnym zakresie), Białokranice, Łucka odbudowany zamek z XII/XIV Lubarta (wstęp), nad rzeką Styr obecnie regionalne muzeum, kościół katedralny i parafialny p.w. św. Trójcy oraz Św. Piotra i Pawła, Wielka Synagoga. W drodze powrotnej przerwa na obiad. Powrót do Radzynia Podlaskiego ok. godz. 23.00

*Program wycieczek jest ramowy, kolejność poszczególnych punktów może ulec zmianie

* Istnieje możliwość modyfikacji oferty wraz ze zmianą ceny, oraz jej rozszerzenie według indywidualnych potrzeb klienta.

Koszt wycieczki na jednego uczestnika przy grupie 50 osób wynosi – 465 zł

Cena wycieczki może się zmienić w zależności od kursu PLN do UHR. Obecnie 1 UHR = ok. 0,38 zł

Koszt wycieczki zawiera:

Przejazd autobusem turystycznym, 3 noclegi w tym: 2 noclegi w hotelu*** we Lwowie pokoje 2 osobowe z łazienkami, 1 nocleg w Krzemieńcu hotel** (pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami);, 3 śniadania. 3 obiadokolacje, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów-zaznaczonych w ofercie jako „wstęp", 1 opłaty parkingowe i drogowe, przewodnika w Zamościu, Żółkwi, Lwowie, Zbarażu, Poczajowie, Wiśniowcu i Krzemieńcu, ubezpieczenie NNW 5000 euro i KL uczestników wycieczki, opiekę ze strony organizatora.

UWAGA – Na własny koszt – ewentualne obiady, wstęp do dodatkowych obiektów.

Przewodnik nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Uczestnicy wycieczki muszą posiadać aktualne paszporty!!!!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.