Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 listopada 2020 imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Imprezy, imprezy... - weekend zapowiada się imponująco

Mariusz Szczygieł   
środa, 24 sierpnia 2011 09:56

30+Najbliższy weekend w powiecie radzyńskim będzie obfitował w wydarzenia kulturalne. Dla każdego coś miłego! Zaczynamy od czwartku.

Czwartek 25 sierpnia br.

Czemierniki. Godz. 11.oo. Dożynki gminno- parafialne. Uroczystość rozpocznie msza w kościele parafialnym w Czemiernikach. Po przemarszu korowodu dożynkowego, otwarciu i powiataniu gości wystąpią zespoły ludowe oraz Zespół Tańca Ludowego UMCS. O godz. 19.50 rozpocznie się koncert zespołu ENZYM, a czterdzieści minut później na scenę wyjdzie MAXX DANCE. Dożynki zakończą się pokazem sztucznych ogni.

Piątek 26 sierpnia br.

Biała. Godz. 16.oo. Koło Regionalne w Białej zaprasza na "Spotkanie z kulturą i tradycją wsi Biała" w Domu Ludowym w Białej. W programie m.in. otwarcie wystawy, pt. "Dawna Biała i jej mieszkańcy", podsumowanie konkursu fotograficznego "Krzyże i kapliczki wsi Biała", występy zespołów i wspólne biesiadowanie.

Radzyń Podlaski

ORANŻERIA. Godz. 19.oo. Zespół "Bez Jacka" wystąpi w koncercie pt. "W malinowym chruśniaku". Rozpoczęcie XVI Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską "ORANŻERIA 2011". Cena biletu: 15 zł.

KARCZMA. Godz. 20.oo. Freedom i Mario będą bawić gości lokalu muzyką klubową, a Arek Gos rytmami disco polo.

PARADISO. W klubie zagra Dj Kuchar. W nocy orgazniatorzy przewidzieli pokaz tańca erotycznego.

Sobota, 27 sierpnia br. 

ORANŻERIA. Godz. 13.oo. Przesłuchania konkursowe w ramach XVI OSzPA. Wstęp wolny.

ORANŻERIA. Godz. 18.oo. Występ laureatów XVI OSzPA i koncert "Gienek Loska Band". Cena biltetu: 35 zł

KARCZMA. Godz. 20.oo. Hity lat 80 i 90. Impreza dla osób w wieku 30+. Zagrają Freddom i Mario.

PARADISO. DJ BOSS i DJ Bumin rozkręcą publiczność swoją muzyką.

 

Dożynki w CzemiernikachSpotkanie z kulturą i tradycją wsi BiałaOSzPa 2011

Bez JackaGienek Loska

 

 

Komentarze  

 
#1 .radzyniak04 2011-08-24 12:38
no i juz chyba 3 i to jaki festyn w czemiernikach a w rdz nic.. ciekawe na co burmistrz przeznaczyl kase.. nic sie tu nawet nie dzieje komplet lipa..
 
 
#2 hahKierowcaOdrzutowca 2011-08-24 15:47
No tak, nic się nie dzieje... Koncert "Bez Jacka", Gienka Loski, spotkanie s piosenka autorską, impreza w karczmie, impreza w Paradiso.. I co tu robić? -.- tupet!
 
 
#3 .snevill 2011-08-24 18:58
Dodam jeszcze Rockowisko 28 sierpnia. Mało? Tak to jest radzyniak04 jak się nie czyta żadnych ogłoszeń! Choćby na słupie informacyjnym.
 
 
#4 RE: Imprezy, imprezy... - weekend zapowiada się imponującost0anger 2011-08-25 09:00
Eee, 28 to jest Rockowe Zakończenie Wakacji, Rockowisko to zupełnie coś innego. Tak to jest jak się, źle czyta informacje:P Ale 28 koncert zapowiada się niezły.
 
 
#5 Imprezy nie dla wszystkichmartas8 2011-08-25 21:14
Wybrałam się dzisiaj po raz pierwszy by zobaczyć miejsce radzyńskich imprez i okazało się, że niestety nie mogę skorzystać z żądnej z nich. Ilość schodów i ciasnota przeraziła mnie. Czyżby niepełnosprawni w naszym powiecie nie mogli korzystać z dóbr kultury. Myślałam że największy problem będę mieć z dojazdem a tu uuupss pomyłka, nie ma po co jechać
 
 
#6 A może jednak?Admin iledzisiaj.pl 2011-08-25 22:42
Myślę, że na pewno znajdzie się ktoś, kto w jakiś sposób pomoże pokonać schody i zająć dobre miejsce
 
 
#7 taaradzyniak04 2011-08-25 23:15
tylko ze imprezy sa w barach a nie w parku.. ooo no bardzo fajne jakis typ co nie wiadowno co spiewa czy tam gra i rockowisko huhu dla ile osob? bo chyba nie dla rdz tylko dla grupy. ogarnijcie.. pojedzcie do innej miejscowosci na zakonczenie i ciekawe czy tez bedzie tylko w barach cos a ogolnie nic..
 
 
#8 o maj gasz...st0anger 2011-08-26 11:21
Jeżeli chodzi o koncerty w Oranżerii to osoby niepełnosprawne mają możliwość dostać się do środka przez drzwi, które są specjalnie dla nich otwierane (przed nimi jest chyba tylko jeden stopień) i są od razu pod sceną. Inną sprawą jest, że budynki faktycznie nie są dostosowywane dla osób niepełnosprawnych.

radzyniak04:
Nikt Ci nie broni zorganizować jakiegoś festynu. Wszystko przed Tobą. Rockowisko, Rockowe zakończenie wakacji i inne tego typu imprezy w ROKu to inicjatywa dzieciaków, które nie siedzą na (...) przed kompem i nie marudzą, że nic się nie dzieje. Jak chcesz Dico Polo to w Wohyniu są dożynki powiatowe. Wybawisz się za wszystkie czasy.
 
 
#9 obyty w bycieinstruktor seksu 2011-08-26 20:13
Kochani to jest ZENADA ja wiem ktos zrobil to na warsztatach ale to jest gorsze niz dyktafonik w tel komorkowym z puszczanym pl hip hopem przez ich "fanow" z gimnazjum chudych od wciaganego proszku
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.