Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 listopada 2020 imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Ankieterzy "Czas na Podlasie" byli na radzyńskim targowisku

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 04 sierpnia 2011 11:47

Ankieterzy "Czas na Podlasie" w akcjiPonad 300 ankiet udało się zebrać ankieterom "Czas na Podlasie" na targowisku w Radzyniu Podlaskim. To już ich druga  wizyta w naszym mieście. Tym razem o swoich problemach opowiadali ankieterom między innymi przedsiębiorcy i ludzie młodzi.

- Brak miejsc pracy, obciążenia podatkowe przedsiębiorców, słabe perspektywy na przyszłość. To najczęstsze problemy wynikające z rozmów mieszkańców powiatu radzyńskiego z naszymi ankieterami. Właściciele małych firm oczekują pomocy od urzędników, ulg podatkowych i większego wsparcia. Napotkani młodzi ludzie, którzy w Radzyniu i okolicach spędzają wakacyjny czas, chcieliby tu wrócić. Sytuacja na rynku pracy nie jest jednak optymistyczna i póki co najczęściej wybierają życie w większych ośrodkach miejskich.- mówił Dariusz Stefaniuk, organizator akcji.

W Radzyniu w środę opinie zbierało 12 ankieterów. Udało się porozmawiać z ponad trzystoma mieszkańcami. „Czas na Podlasie" to kampania społeczna na rzecz południowego Podlasia. Intencją akcji jest poznanie opinii mieszkańców na temat warunków życia w regionie i ocena ich najpilniejszych potrzeb. W ciągu niespełna miesiąca udało się zebrać blisko 2000 ankiet.

Więcej o akcji dowiesz się na stronie www.czasnapodlasie.pl 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.