Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 czerwca 2024 imieniny: Elżbiety, Marka | 1456 - powstaje parafia św. Trójcy, w wyniku wystawienia dokumentu fundacyjnego parafii w Białce Niżnej, czyli Kozmimrynku przez biskupa krakowskiego Tomasza Strzempińskiego

Burmistrz uzupełnił skład Rady Nadzorczej PUK

Mariusz Szczygieł   
środa, 22 maja 2024 06:00

Jeden ze sprzętów PUKW poniedziałek 20 maja br. burmistrz Jakub Jakubowski uzupełnił skład Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych.

Do rady powołani zostali: Witold Kowalczyk, Piotr Kułak i Magdalena Pomorska.

- W mojej opinii te trzy osoby posiadają zarówno odpowiednie uprawnienia, jak też odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz znajomość naszego miasta, otaczających je gmin i specyfikę działalności funkcjonujących w nich spółek komunalnych. Ich zaangażowanie w najbliższych tygodniach pozwoli mi rozpoznać sytuację w spółce przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. - informuje burmistrz.

Po tym, jak w lipcu 2023 z członkostwa w radzie zrezygnował Mariusz Chilimoniuk, a z końcem kwietnia 2024 r. radę opuścili Stanisław Dyjak i Andrzej Placek - wszyscy nominowani przez Jerzego Rębka, w składzie rady pozostał jedynie Jan Ryszko, będący przedstawicielem pracowników.

 

Komentarze  

 
#1 pytanie poważneyzzum 2024-05-23 10:41
Ja mam pytanie i to całkiem poważne. Dlaczego ci ludzie są wybrani do rady a nie mój wujek, sąsiad brata ciotki i sołtys Zabiela. Czy znajdę gdziekolwiek motywację tych wyborów, bo moim zdanie m na tym polega transparentność.
 
 
#2 RE: Burmistrz uzupełnił skład Rady Nadzorczej PUKKamx 2024-05-23 12:43
Miała być nowa jakość, świeżość, a co mamy? PSL posady swoim ludziom. Jeszcze żeby oni coś potrafili, żeby byli nowi, a to odgrzebują stary beton typu Kowalczyk albo ten Kułak.
 
 
#3 ludziska kochane...emenemsik 2024-05-23 13:22
wy na serio myśleliście, że coś się zmieni????
o naiwności...
zmieniają się twarze, zasada pozostaje ta sama.
 
 
#4 do KamxMar Pol 2024-05-23 19:14
Ja Wam wójta nie wybierałem
 
 
#5 RE: Burmistrz uzupełnił skład Rady Nadzorczej PUKpioter 2024-05-23 20:22
Gdyby nowy Burmiś miał swoje zaplecze to by wszystko obsadził swoimi ludkami. Jeżeli nie ma to trzeba jakoś się ratować. Stary Burmiś ma już jakiś fotel?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
SPRZEDAM ŁÓZKO REHABILITACYJNE
poniedziałek, 10 czerwca 2024
noimage
Sprzedam
piątek, 14 czerwca 2024
noimage
Remonty mieszkań
poniedziałek, 10 czerwca 2024