Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Grafika i cały artykuł to jedna wielka MANIPULACJA. Różnica wynika tylko i wyłącznie z wysługi lat. ...
- P.K. - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Burmistrz zarabiałby tyle samo co poprzednik, gdyby mu się należał dodatek za wieloletnią pracę. "Na...
- almas - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
Fajnie by bylo zeby byly jakies efekty pracy burmistrza a nie nagrywanie tiktokow
- radzyniak26 - Porównujemy oświadczenia majątkowe burmistrzów. Kt...
No to się specjalnie Pan Burmistrz nie wzbogacił. Nie ma powodu robić zadymę. Zadałem na kochającym ...
- akotyla - Mamy dofinansowanie na Oranżerię!
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim !!! Zadaszoną główną trybunę wraz z sz...
- sportek
Tour de Konstytucja PL zawita do Radzynia |
| Mariusz Szczygieł | |||
| środa, 01 maja 2024 11:00 | |||
Byli u nas rok temu i tak im się spodobało w naszym miasteczku, że umieścili nas także na tegorocznej mapie. Po co jadą przez Polskę 1500 km od Gołdapi aż po Polańczyk? Opowiadają o zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz o 20-leciu Polski w UE. Będą rozdawać ulotki informacyjne, flagi UE i PL, znaczki i naklejki okolicznościowe i informatory. Będzie muzycznie i radośnie. Dzień dzisiaj piękny, przychodźcie!
|




Komentarze
ale to, co zrobili na Wyszyńskiego, to woła o pomstę do nieba...
Wykonawca powinien pracować co najmniej na dwie zmiany, by przyspieszyć termin oddania do użytku...
a widzieliście zdartą nawierzchnię przy ZUS-ie? także na ręce nowej rady, zemsta chorego burmisia-burczybrzuszka, niestety!!!
poprawiam
przy applauzie Uczonych w PISmach oraz POprawnych politycznie oraz ich o
klakierów
Zacznijcie patrzeć w przyszłość, że odnowiona infrastruktura będzie służyła przez parędziesiąt lat. Pomyślcie chociaż o młodych i przyszłych mieszkańcach Radzynia a nie tylko o sobie i własnych interesach
Nie pozdrawiam,
Kakeru
PS. Poczekamy na inwestycje w mieście, poprawę warunków życia mieszkańców.