Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 czerwca 2019 imieniny: Jana, Pawła

Nauczyciele! Wszystkiego najlepszego!

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 14 października 2010 11:09

Nauczyciele! Wszystkiego najlepszego!Obchodzimy dzisiaj Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela.

Wszystkim nauczycielom, pedagogom oraz pracownikom oświaty życzę dużo siły w kształceniu dzieci i młodzieży, satysfakcji z misji, jaką pełnicie oraz szczerze wypowiedzianego przez Waszych uczniów słowa "Dziękuję".

Dziękuję wszystkim Nauczycielom, którzy przez swoją wieloletnią pracę ukształtowali moją osobowość i doprowadzili mnie do miejsca, w którym dzisiaj jestem. Zapewniam Was, że nie zapomniałem o tym co dla mnie zrobiliście i przyznaję, że Waszą pracę doceniłem dopiero po latach. Bez nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radzyniu Podlaskim, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim, Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Siedlcach oraz Politechniki Lubelskiej nie mógłbym napisać tych słów. Każdy z Was jest po części autorem moich sukcesów. Dziękuję Wam wszystkim, a szczególnie tym, którzy wymagali ode mnie najwięcej. Walczcie o swoje prawa, o należny Wam szacunek i polską młodzież.

 

Komentarze  

 
#1 pan Szczygiełmajster58 2010-10-14 11:20
Gratulacje KUL przed panem .....
 
 
#2 dziękujęAdmin iledzisiaj.pl 2010-10-14 11:33
już wystarczy :)
 
 
#3 pani przy tablicyDima 2010-10-14 19:08
Jeśli pani przy tablicy jest nauczycielką, to wracam do szkoły.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.