Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 lutego 2020 imieniny: Bogusza, Macieja * 2009 - Polska pokonała w Radzyniu 3:0 drużynę Włoch w tenisa stołowego, Andrzej Tarkowski został prezesem "Orląt"

"TessFit" - nowy salon masażu w Radzyniu. Zrelaksujesz się i schudniesz (siedząc!)

Mariusz Szczygieł   
środa, 06 października 2010 19:07

Fitroll

Czy można zadbać o swoją kondycję siedząc? Wyobraź sobie, że tak! Fitroll to urządzenie, które zrobi to za Ciebie.

Zaczynamy od stóp, gdzie znajdują się receptory refleksyjne odpowiadające za narządy wewnętrzne. Ulgę stopom, zmęczonym po całodziennym chodzeniu w butach na wysokim obcasie, przyniesie masaż na obracających się rolkach. Masz problem z "zimnymi stopami"? Pamiętaj. Masaż stóp pobudza krążenie, zmniejszając twoją dolegliwość. Kolejny etap to łydki- Fitroll usunie obrzęki i pomoże wyrzeźbić ich kształt. Uda... to kolejne miejsce, na które patrzysz z niepokojem... Siedząc na Fitrollu w przyjemny sposób rozbijesz tkankę tłuszczową i pozbędziesz się cellulitu. Pośladki, plecy, brzuch, ręce i dłonie, to kolejne miejsca, które wzmocnisz ćwicząc na tym niezwykłym urządzeniu. I nie ruszasz się z miejsca! Musisz tylko zmieniać pozycje, a to ile będzie trwał masaż poczególnych partii Twego ciała zależy tylko od Ciebie.

Fitroll ma jeszcze jedną zaletę- emituje promieniowanie podczerwone, które działa na całej głębokości skóry, oczyszczając ją i tkanki podskórne z toksyn. Stymuluje produkcję kalogenu (odpowiedzialnego za jędrność i wygląd skóry) oraz wydzielanie endorfin, czyli hormonu szczęścia. Podczerwień pobudza także przemianę materii, działa uspokajająco i przeciwbólowo. A to wszystko dzięki jednemu urządzeniu. I jeszcze jedno. Fitroll wpływa na przepływ limfy w naszym organizmie, przyspieszając oczyszczanie jej z wirusów i bakterii. Jest to szczególnie ważne dla osób prowadzących siedzący tryb życia- obieg limfy jest stymulowany m.in. ruchem mięśni (ciało ludzkie nie posiada organu odpowiedzialnego za jej "przepompowywanie").

Gdzie w Radzyniu znaleźć Fitroll?

Studio "TessFit"

fitroll

Przy ul. Sitkowskiego 30 w Studio "TessFit". Wizytę można zaplanować bardzo swobodnie, ponieważ właścicielka pani Teresa Nowakowska-Dyczko (a zarazem instruktorka) przyjmuje swoich gości codziennie od 10 do 21. Wybierając się na masaż należy zabrać ze sobą strój sportowy i grube skarpetki- to one są najważniejsze, bo masaż zaczyna się od stóp. Do "TessFit" możesz wybrać się np. ze swoją przyjaciółką- dostępne są 2 urządzenia masujące. Wcześniej zadzwoń (tel. 667 494 450) i zarezerwuj odpowiednią dla siebie porę dnia- to kolejny atut studia, bo jak podkreśla właścicielka, bardzo ważne jest dla niej to, by ćwiczący czuli się tutaj swobodnie. Więcej dowiecie się odwiedzając Studio "TessFit", a co najważniejsze- pierwsza wizyta jest całkowicie za darmo!

P.S. W drugim pokoju czekają na Ciebie inne przyrządy do ćwiczeń, a całe studio zobaczysz oglądając poniższe zdjęcia. Polecam.

TessFit

{morfeo 494}