Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 lutego 2020 imieniny: Bogusza, Macieja * 2009 - Polska pokonała w Radzyniu 3:0 drużynę Włoch w tenisa stołowego, Andrzej Tarkowski został prezesem "Orląt"

Rekordowa zbiórka żywności!

Sebastian Lampart   
środa, 06 października 2010 13:29

Zbiórka "Podziel się posiłkiem" w Radzyniu Podlaskim2387,5 kg żywności zebrano w naszym mieście podczas ogólnopolskiej zbiórki żywności w ramach 10. edycji programu "Podziel sie posiłkiem".

Z ramienia Lubelskiego Banku Żywności w Radzyniu akcję koordynował Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej. Akcja "Podziel się posiłkiem" jest już na stałe wpisana w kalendarz działań naszego miasta i spotyka się z dużym zaangażowaniem ze strony społeczności radzyńskiej. W 13 sklepach na terenie Radzynia ludzie dobrej woli przekazywali wolontariuszom żywność.

Rekordowy wynik świadczy o tym, że jesteśmy coraz bardziej świadomi problemu niedożywionych dzieci i chcemy angażować się w dobroczynność. Jako organizatorzy obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby dotrzeć z pomocą tam gdzie ta pomoc jest najbardziej potrzebna, aby urozmaicić posiłki na stołach najbiedniejszych.

W tym miejscu wszystkim ludziom dobrego serca: darczyńcom i wolontariuszom biorącym udział w zbiórce żywności serdecznie dziękujemy za hojność i pomoc w zbieraniu darów.

Kolejna (świąteczna) zbiórka żywności juz na początku grudnia- będziemy w tych samych miejscach.

{morfeo 493}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.