Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 czerwca 2024 imieniny: Aliny, Brunona

Radni głosowali w sprawie obrony dobrego imienia Świętego Jana Pawła II

Mariusz Szczygieł   
piątek, 17 marca 2023 07:00

UchwałaNa specjalnej, nadzwyczajnej, łączonej sesji radni Miasta, Powiatu i Gmin przyjęli wczoraj, 16 marca br. uchwałę w sprawie obrony dobrego imienia Świętego Jana Pawła II.

W sesjach zorganizowanych w sali konferencyjnej Urzędu Miasta uczestniczyli radni Miasta Radzyń Podlaski, Gminy Kąkolewnica, Gminy Komarówka Podlaska, Gminy Wohyń i Powiatu Radzyńskiego.

Wcześniej, sami, podobną uchwałę przyjęli radni Gminy Radzyń Podlaski oraz w Borkach radni Gminy Borki.

Uchwała

Tekst uchwały w pdf znajdziecie tutaj

 

Komentarze  

 
#21 i może jeszcze toZłoty Smok 2023-03-20 21:16
Ewangelia według św. Mateusza 23:9
I nikogo na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem. Jeden bowiem jest wasz Ojciec, który jest w niebie.
 
 
#22 RewolucjaAtaman69 2023-03-22 14:11
Jeśli tak dalej pójdzie, to niedługo staniemy się państwem wyznaniowym. W kościele będzie trzeba podpisać listę obecności. Sprzedaż używek rejestrowana, antykoncepcja zakazana, wyrażanie opinii o instytucjach kościelnych karane, dzieci w szkołach ogłupiane. Jedyna słuszna racja. Każda skrajność, każdy radykalizm i brak tolerancji jest zagrożeniem dla wolności.
 
 
#23 Witajcie w IranieGarybaldi 2023-03-22 22:25
Mam nadzieję że chociaż młodzi nie pozwolą sobie robić wody w mózgu.
 
 
#24 Królestwo Boże jest nie z tego świataforby 2023-03-22 23:13
Każdy przedstawiciel kościoła sprawujący posługę w imieniu Jezusa, który dopuścił się czynu pedofilskiego lub zaniedbania odnalezienia ofiar i zadośćuczynienia im (ratowania ich dusz) a w wyniku tego ofiara straciła wiarę i odeszła od Boga, każdy taki przedstawiciel kościoła jest już w piekle - nie ma gorszego przewinienia. Myślę że Karol Wojtyła jak wielu innych jest już potępiony. Za ziemskie zasługi jakie niewątpliwie ma dostał Order Orła Białego - należy mu się niewątpliwie nasza wdzięczność za przyczynienie się do odzyskania niepodległości. Ale królestwo Boże jest nie z tego świata.
 
 
#25 RE: Radni głosowali w sprawie obrony dobrego imienia Świętego Jana Pawła IIke? 2023-03-22 23:17
https://www.youtube.com/watch?v=1Evn7q8joyQ
 
 
#26 Andrzej Kotyłaakotyla 2023-03-25 08:52
W tej uchwale - rezolucji(?), odezwie(?), apelu(?), manifeście(?), która na pewno nie jest aktem prawnym, słusznie, trafnie i zgodnie z prawdą podkreślono ogromne zasługi Papieża - Polaka dla całego świata. Napisano to, co cały świat o roli JP II wie. Jeśli ma to być obrona Jego imienia i świętości to powinno być jasne stwierdzenie: "Nieprawdą jest, że Karol Wojtyła, potem Jan Paweł II ukrywał przestępców, prz4enosił, ignorował wiedzę o pedofilii w Kościele." , bo to jest istotą rzekomego ataku na Jego Osobę.Stańmy w jednym szeregu... z prawdą.
 
 
#27 RE: Radni głosowali w sprawie obrony dobrego imienia Świętego Jana Pawła IIke? 2023-03-25 22:55
https://www.youtube.com/watch?v=rE3G-WlCuQ4
 
 
#28 gdzie jest prawda ?waluś 2023-03-26 16:09
Moherowe Berety a teraz babcine gazociąg z Norwegii nie potrzebny ( wszak gaz rosyjski pali się tak samo ) a teraz pierwszy budowniczy ,ołtarzyk ,ślub i aborcja itd itp a nawet Odra i przekop ,czy lemingi widzą co to jest ?
 
 
#29 RE: Radni głosowali w sprawie obrony dobrego imienia Świętego Jana Pawła IIforby 2023-03-29 22:41
Wysyłają żołnierzy na front. Żołnierze walczą, każdego dnia mogą zginąć, giną ich koledzy, ich kolegom pociski wypruwają flaki, urywają kończyny - ale żołnierz nie może gwałcić bo byłby niemoralny i poszedł pod sąd - wszyscy się z tym zgadzamy i katolicy i ateiści.
Ale dlaczego ksiądz może gwałcić, a biskup, kardynał, i wiecie kto jeszcze ich kryć żeby nie było afery, żeby wizerunek instytucji nie ucierpiał. Bo była komuna i trzeba było z nią walczyć ? Tu jak widać już nie ma takiej zgodności jak odnośnie tych żołnierzy. I kto tu jest moralny ? Czego chce bronić i czym ? Obłudą ?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedaż miodu z własnej pasieki
wtorek, 11 czerwca 2024
noimage
Poszukuję pracy
środa, 05 czerwca 2024