Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 września 2023 imieniny: Tekly, Bogusława | POCZĄTEK JESIENI

Trzej przyjaciele z boiska. Chromik, Zaorski i Szczepłek w Radzyniu

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 09 stycznia 2023 07:00

Remanent 3. Piłkarski poker. Przed i poZapraszamy Was jutro na spotkanie z piłkarskim trio: Jerzym Chromikiem, Januszem Zaorskim i Stefanem Szczepłkiem.

Jerzego Chromika przedstawiać nie trzeba, bo to nasz krajan, który gdy bywa w naszym miasteczku, to przy okazji przywozi ze sobą chętne do podróży z nim gwiazdy związane z polskim futbolem.

Ostatnio, bo w maju ubiegłego roku, gościł u nas z legendą komentatorów - Dariuszem Szpakowskim.

Tym razem zaprosił do Radzynia reżysera najsłynniejszego chyba filmu o polskiej piłce nożnej "Piłkarski poker" - Janusza Zaorskiego oraz pisarza, dziennikarza i komentatora sportowego Stefana Szczepłka.

Przygotujcie się na wieczór pełen barwnych opowieści.

Będą na pewno wspomnienia z planu filmu, z polskich i światowych boisk i komentarze, co do dopiero zakończonego Mundialu w Katarze. Nie zabraknie na pewno anegdot, ale na pewno też odważnych słów krytyki. Bo kto lepiej może ocienić futbol niż specjaliści? - Prezentowana przez Czesława Michniewicza myśl trenerska ma głębokość kałuży - pisał całkiem niedawno w "Rzeczpospolitej" Stefan Szczepłek. Niech to będzie najlepszą rekomendacją wtorkowego spotkania.

A jeśli ktoś już ma w swojej biblioteczce żółty i zielony tom "Remanentu" Jerzego Chromika, to jutro będzie mógł do nich dołożyć trzeci, czerwony: "Remanent 3. Piłkarski poker. Przed i po...". Oczywiście z autografem autora.

Do zobaczenia w kameralnej sali ROK-u. Widzimy się o 18. Wstęp wolny.

 

Komentarze  

 
#1 Czy,eSPe 2023-01-09 10:00
Pan Chromik grał w Radzyniu ?
 
 
#2 grał, oczywiścieferbie 2023-01-09 11:32
Na fortepianie. Ale narzekał że słabo, bo się karty ślizgały...
 
 
#3 hahaMESJASZ_999 2023-01-22 13:34
żaden chyba nie grał nigdzie
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
LAS
piątek, 15 września 2023
noimage
Sprzedam
poniedziałek, 11 września 2023
noimage
Sprzedam
poniedziałek, 11 września 2023