Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 lutego 2026 imieniny: Bogusza, Macieja * 2009 - Polska pokonała w Radzyniu 3:0 drużynę Włoch w tenisa stołowego, Andrzej Tarkowski został prezesem "Orląt"

Na ulicy Dąbrowskiego zamontowano drugi próg zwalniający

Mariusz Szczygieł   
środa, 13 kwietnia 2022 06:00

Nowy próg na DąbrowskiegoNa ulicy Dąbrowskiego pojawił się nowy próg zwalniający. 

To już drugi na tej ulicy - ten pierwszy "leży" przy poczcie, drugi - nowy - przy bloku. To właśnie mieszkańcy tego bloku wnioskowali o zamontowanie progu na tym odcinku ulicy Dąbrowskiego. 

Nie przeoczcie nowego progu, bo szkoda zawieszenia samochodu.

 

Komentarze  

 
#1 Inwestycjestadionowy 2022-04-13 09:15
Władzo miejska,Radni miejscy!!!
Najwyższy czas na modernizacje stadionu miejskiego w Radzyniu. Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe.

Pozdrawiam Ostrego Zenka :)
 
 
#2 kurczetaOstryZenek 2022-04-13 10:15
Władzo miejska,Radni miejscy!

Najwyższy czas na zaoranie stadionu miejskiego i oddanie gruntu pod inwestycje.
Nie chcemy wyrzucania publicznych pieniedzy na kluby sportowe. Niech sie modernizuja za swoje a nie nasze.
 
 
#3 ladowisko dla helikopteraBycy 2022-04-16 18:09
mialo byc ladowisko dla helikoptera i mojego prywatnego JETa kolo rzeki, obok kosciola bo jak przylatuje w odwiedziny to nie mam gdzie ladowac.burmistrz obiecal i nie ma a ksiudz coraz to wiecej na tace wola, o wieksze datki tez krzyczy z ambony coraz czesciej.

Wladzo: KIEDY bedzie ladowisko dla helikopterow w Radzyniu ?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Zestaw do strzyżenia wÅosów
Zestaw do strzyżenia włosów
niedziela, 15 lutego 2026
noimage
owies
piątek, 13 lutego 2026
noimage
Sprzedam
sobota, 21 lutego 2026