Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 grudnia 2021 imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Ronda przy skarbowym na razie nie będzie

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 02 listopada 2021 05:00

Tu ma powstać rondoMiało powstać jeszcze w tym roku, ma powstać w przyszłym.

29 października na ostatniej sesji Rady Miasta burmistrz Jerzy Rębek poinformował, że rondo przy Urzędzie Skarbowym zostanie zbudowane, ale latem przyszłego roku.

- Nie zamykamy naszych działań związanych z budową ronda przy Urzędzie Skarbowym, przy czym chcemy przenieść tę inwestycję na rok przyszły, na okres wakacji, ponieważ wprowadzenie teraz tam ciężkiego sprzętu jeszcze dodatkowo skomplikowałoby życie mieszkańców Radzynia - szczególnie po tamtej stronie miasta. Dlatego też taka jest decyzja, aby to było przeniesione na przyszły rok - mówił na sesji burmistrz.

 

Komentarze  

 
#1 ?1410 2021-11-02 14:12
W przyszłym roku po tamtej stronie miasta ma Ich nie być?
 
 
#2 RE: Ronda przy skarbowym na razie nie będziezenek44 2021-11-02 15:06
:lol: :lol: Obiecanki , bajeczki, tyle potrafi pan i władca na radzyńskich włościach. Za jakie grzechy zostali ukarani mieszkańcy naszego miasta takim cieniasem? Dlaczego zamiast rozwoju jest degrengolada , dlaczego pakowana jest kasa podatników w burżuazyjną ruinę ( czytaj pałac)?
 
 
#3 Do #2Hdhdjdh 2021-11-02 18:40
Bzdury jak zwykle wypisujesz, mam na myśli także inne portale, ale chyba trzeba przywyknąć. to nie jest żadna burżuazyjna ruina tylko jedna z najpiękniejszych rezydencji na naszym kontynencie, pałac przy mądrym zarządzaniu przez mądrego managera może być wielkim kapitałem Radzynia, i tu jest problem bo managera w tym mieście nie ma a przynajmniej nie tam gdzie być powinien, ta namiastka burmistrza nawet koło niego nie przechodziła, dostał kasę od kolegów z Lublina, a planuje jakieś studio nagrań i modelarnię, pewnie to spiepszy jak wiele innych spraw. Inwestora żadnego nie sprowadził do miasta, ale kasę bierze i się swoimi przy(...)sami obstawia.
 
 
#4 Do #3ChosenPessimist 2021-11-02 18:55
Ale my to wszystko już słyszeliśmy, jakie to będzie "Eldorado" jak już Radzyniacy sami będą płacili za Pałac - że będzie muzeum, kawiarnie i kosmodrom. Tylko co z tego wyszło? Nic - szanownemu Burmistrzowi nic nie zagraża na prowincji Polski Wschodniej, więc może obiecać takie pałacowe cuda jakich nie obiecał jeszcze nikt, a ty Narodzie Radzyński się ciesz (i płać)!

Nasz Burmistrz jest jak cała reszta PiS-u - czego się nie dotkną to zmienią w dziadostwo. Z Pałacem jak widać jest to samo.
 
 
#5 Inwestycjestadionowy 2021-11-02 19:49
Władzo czas na modernizacje stadionu miejskiego!!!Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe. Polski Ład dopuszcza takie wnioski. Może udałoby się uzyskać jakieś dofinansowanie...
 
 
#6 666eSPe 2021-11-02 20:05
Wprowadzenie ciężkiego sprzętu w przyszłym roku nie utrudni życia mieszkańców, w przeciwieństwie, gdyby wprowadzono go w tym roku. Nie rozumiem związku. Objazd burmistrz zorganizuje przez świeżo wyremontowany dziedziniec pałacowy?
 
 
#7 To bardzo dobra wiadomośćagagr 2021-11-02 20:48
Niektórzy to naprawdę są ograniczeni umysłowo. To bardzo dobra wiadomość, nie wyobrażam sobie budowy tego ronda w okresie szkolnym.
 
 
#8 do zenek 44lukas1 2021-11-03 07:32
Mieszkańcy zostali ukarani za swoją głupotę, bo to oni wybrali burmistrza naiwnie licząc na cuda w Radzyniu. O starszych nie wspominam, bo tam to w ogóle umysły zamknięte i pokierowane przez kościół.
 
 
#9 do # 2zenek44 2021-11-03 09:13
Pałac był na utrzymaniu Marszałka Województwa , nikt nie wywiózłby tego z Radzynia, radni wspólnie z burmistrzem postanowili przejąć zrujnowaną" perełkę". Moim zdaniem powinni odpowiadać materialnie za nietrafną decyzję . Teraz wszyscy mieszkańcy ponoszą konsekwencje finansowe.
Ps. Na żadnych portalach nie pisałem na ten temat.
 
 
#10 RE: Ronda przy skarbowym na razie nie będzieKamx 2021-11-03 09:26
Dobrze że nie będzie kolejnego ronda. Kiedyś miałem taką sytuację że facet pytał jak dojechać do szpitala, mówię mu na pierwszym rondzie tak, na drugim tak i na trzecim tak. Myślał że robię sobie jaja z niego, nawet dopytywał czy to daleko.
 
 
#11 do Kamxlukas1 2021-11-03 12:23
Druga sprawa to ludzie nie potrafią jeździć po rondach. Zachowują się jakby tam był stop. Czekają bo ktoś wjeżdża na wcześniejszym wjeździe. Zamiast sprawnie się włączyć to ruch zamulają
 
 
#12 RE: Ronda przy skarbowym na razie nie będziefalconetti 2021-11-03 20:19
Tak przy okazji zapytam , gdzie są pieniądze , za które miał być zrealizowany projekt obywatelski , odcinek ulicy Podlaskiej w stronę cmentarza ? Pewnie burmistrz myśli , że już nikt o tym nie pamięta .
 
 
#13 #12eSPe 2021-11-04 21:33
miała być toaleta przy ścieżce rowerowej na Bulwarach - nie ma śladu. Miał być maszt z flagą - to samo, brak. Co jeszcze miało być?
 
 
#14 Do #11ChosenPessimist 2021-11-05 17:40
Nie wiem jak cię uczyli na kursie, ale na rondo wjeżdżasz nie "sprawnie", tylko jak masz absolutną pewność że:
1) nie wjeżdżasz nikomu pod maskę (pierwszeństwo ma auto, które już jest na rondzie),
2) masz pewność, że masz możliwość zjazdu z ronda (przynajmniej w chwili wjazdu na rondo - jak np. pieszy wyjdzie na pasy w międzyczasie to inna sprawa).

Może źle cię zrozumiałem, ale brzmisz jak te cwaniaki, co nie potrafią 2 sekund poczekać na rondzie, bo "ten się wlecze, a ja zdążę" i wyjeżdżają innym prosto pod koła.
 
 
#15 Ronda przy skarbowym na razie nie będzieWuk 2021-11-12 12:25
Ale za to będą nowe,fajne podatki m.in. podatek katastralny.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.