Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 kwietnia 2021 imieniny: Bartosza, Feliksa

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Potwierdzić dobrą grę w meczu z Hetmanem

Adam Kułak   
czwartek, 01 kwietnia 2021 06:00

Orlęta zagrają z HetmanemRadzyńskie Orlęta w czwartek zagrają awansem zaplanowany na 3 kwietnia trzecioligowy mecz z Hetmanem Zamość. Mamy nadzieję na dopisanie kolejnych trzech oczek dla biało zielonych w ligowej klasyfikacji.

Zawodnicy zamojscy są „czerwoną latarnią” tabeli i w najbliższym czasie nie widać perspektyw na zmianę tego układu. Po beznadziejnym początku rundy wiosennej 30 marca 2021 roku zespół Hetmana objął trener Tomasz Gożdziuk . Jaki będzie debiut nowego opiekuna zamojskiej drużyny w meczu z Orlętami ?

Nasza drużyna od początku wiosennej rundy prezentuje poprawną grę. Ostatnie spotkanie w Kielcach sprawiło, że przeciętna na mecz wynosi ponad dwie bramki, co nie jest dobrym prognostykiem dla drużyny Hetmana, która wiosną strzeliła tylko jednego gola. W środowym spotkaniu w pełni sił zagrają piłkarze wracający po rekonwalescencji. Póki co jesteśmy na spadkowej pozycji, a przy dobrym układzie wyników Orlęta mogą awansować na bezpieczne miejsce.

Mecz odbędzie się na boisku w Radzyniu 1 kwietnia o godzinie 15.30 bez udziału publiczności.

 

Komentarze  

 
#1 Orletastadionowy 2021-04-02 17:39
Czas na modernizacje stadionu miejskiego I budowę sztucznego boiska treningowego
 
 
#2 Orlętapitlit 2021-04-02 18:28
Zlitujcie się, nie zadaszajcie nam trybun. W piękne słoneczne dni, gdy z boiska wieje beznadzieją i nudą, można się chociaż trochę poopalać
 
 
#3 siusiaki radzynOstryZenek 2021-04-02 19:22
Czas na sale do baletu dla kurczakow radzyn!!! Salon kosmetyczny i prywatna wrozke!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.