Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 1 grudnia 2020 imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Święto Policji w radzyńskiej komendzie

Piotr Mucha   
sobota, 25 lipca 2020 08:39

Wręczenie awansów24 lipca to dzień, w którym obchodzimy Święto Policji. 

Z tej okazji, w piątek w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim odbyła się uroczysta zbiórka.

W trakcie zbiórki z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Radzyniu Podlaskim insp. Zbigniewa Krzosa oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Radzyniu Podlaskim mł. insp. Mariusza Woźniaka 28 funkcjonariuszy otrzymało nominacje na wyższe stopnie policyjne.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku przez dowódcę uroczystości kom. Krzysztofa Jonasza. Następnie głos zabrał Komendant Powiatowy insp. Zbigniew Krzos, który dziękował wszystkim policjantom i policjantkom za pełnioną służbę oraz złożył serdeczne gratulacje i życzenia pomyślności zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym - tak by codzienny trud i zaangażowanie znajdowały uznanie mieszkańców powiatu, a policyjny mundur otaczał społeczny szacunek.

Słowa uznania insp. Zbigniew Krzos skierował również do pracowników cywilnych Policji, dziękując im za pracę i nieustającą pomoc.

200225-policja-1200225-policja-2200225-policja-3200225-policja-4200225-policja-5200225-policja-6

 

Komentarze  

 
#1 PolicjaPiotr79 2020-07-25 13:53
Policja wzięła by się za robote zamiast wręczać sobie awanse i siedzieć w barach na kebabach lub w krzakach z telefonami w rękach. Młodych naprzyjmowali którzy tylko wożą tyłki a należałoby się przejść ścieżka rowerowa lub osiedlami gdzie gówniarze po 13 lat chleją piwsko i drą geby. A o rajdach ulicami miasta nie wspomnę.
 
 
#2 Milicjarumun 2020-07-26 06:33
Ja jakiś czas temu dostałem 50 za przejście obok pasów tu koło małego ryneczku z parkingu naprzeciwko. Tak (...)ista ta milicja że szok. Pewnie mają jakaś premie od wystawionych mandatów i gnebia ciężko pracujących ludzi. Bezmozgi i tak siedzą tylko po krzakach i kebaby zra. Policyjne auta zapierdlaja wszędzie szybciej niż można bo kaście to wolno . Wstyd i hańba pracować w policji.
 
 
#3 Każdemu sie nie dogodzi.radzyniak13 2020-07-26 10:46
Siedzą w krzakach jedzą kebaby (zapewne za swoje pieniądze kupione)- źle. Wypisują mandaty za wykroczenie (bo chyba przejście w miejscu niedozwolonym jest wykroczeniem)- też źle. Całemu społeczeństwu nie dogodzisz. Zostań jeden z drugim komendantem i będziesz miał wpływ na pracę podległych ludzi.
 
 
#4 Do Komendantaradon 2020-07-26 12:35
To naprawdę jest problem kiedy użytkownik auta nie chcę zaparkować go na swojej posesji a zostawia go na ulicy. Co by było jak każdy tak by utrudniał innym przejazd.
Na Partyzantów przed posesją nr. 27 cały czas na ulicy stoi auto służbowe utrudniając płynność ruchu i nie ma na to silnych aby zobowiązać użytkownika tego auta do zaparkowania go na swojej posesji.
Myślę że jeden mandat spowodowałby likwidację istniejącego w dzień i w nocy zatoru utrudniającego dojazd do pracy w ciastkarni.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.