Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 9 sierpnia 2020 imieniny: Klara, Roman, Romuald

Marzec miesiącem matematyki w ZSP

Elżbieta Kusyk   
poniedziałek, 02 marca 2020 07:00

KalendariumRozpoczął się marzec.

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim postanowiono, że upłynie on pod hasłem „Marzec Miesiącem Matematyki”.

Nauczyciele matematyki wraz z dyrekcją szkoły zaplanowali szereg działań, w które mogą włączyć się wszyscy uczniowie z każdego typu szkoły. W harmonogramie imprez znalazły się cztery konkursy: dwa szkolne, jeden powiatowy i jeden ogólnopolski.

Ponadto pracownicy naukowi Politechniki Lubelskiej oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej będą prowadzić wykłady dla uczniów ZSP. Również w ramach współpracy studenci Politechniki Lubelskiej zorganizują warsztaty matematyczne. Następnie uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w Dniach Otwartych uczelni lubelskich.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.