Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 9 sierpnia 2020 imieniny: Klara, Roman, Romuald

Prezent od miasta - alkomat dla mieszkańców w komendzie Policji

Michał Maliszewski   
wtorek, 05 listopada 2019 07:00

Profesjonalny alkomat dostępny dla mieszkańców RadzyniaOd niedawna na ścianie Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim zainstalowany jest alkomat.

Teraz mieszkańcy nie muszą prosić dyżurnego o badanie trzeźwości. Wystarczy, że sami przyjdą na komendę i skorzystają z urządzenia, które jest do ogólnodostepne, a przy tym intuicyjne w obsłudze. Wystarczy wziąć słomkę, potwierdzić chęć badania, poczekać aż urządzenie będzie gotowe do pomiaru i dmuchnąć przez określony czas. Nie warto ryzykować i wsiadać za kierownicę pojazdu, gdy nie jest się pewnym czy nasz organizm pozbył się alkoholu. To samoobsługowe urządzenie pomoże upewnić się kierowcom czy mogą już bezpiecznie prowadzić.

Sprzęt został zakupiony i przekazany na ręce komendanta Powiatowego Policji w Radzyniu Podlaskim przez burmistrza Jerzego Rębka. Profesjonalny alkomat firmy Promiler kosztuje około 2 tysiące złotych.

Ogólnodostępny alkomat dla mieszkańców naszego miasta jest gotowy do pracy przez całą dobę, więc w każdym momencie możecie sprawdzić stan trzeźwości.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Prezent od miasta - alkomat dla mieszkańców w komendzie PolicjiSzwagier Chucka Norrisa 2019-11-06 19:53
w Radzyniu nikt nie pije
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.