Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 sierpnia 2020 imieniny: Dominika, Jan, Protazy

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Starosta rezygnuje z etatu kierowcy

Michał Maliszewski   
piątek, 18 października 2019 07:00

Starosta Szczepan NiebrzegowskiW poprzedniej kadencji w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim funkcjonował etat kierowcy.

Podczas ubiegłej sesji Rady Powiatu Szczepan Niebrzegowski poinformował, że to stanowisko zostanie zredukowane, ponieważ urzędnicy posiadają niezbędne uprawniania do prowadzenia pojazdów. – Kierowca starosty poprosił o zwolnienie i zmienił swego pracodawcę na Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Radzyniu Podlaskim w związku z tym chcę poinformować, że nie zamierzam zatrudniać nowej osoby na etat kierowcy – mówił włodarz powiatu.

Szczepan Niebrzegowski swoją decyzję uargumentował następująco: - Zarówno starosta jak i jego kierownicy poszczególnych wydziałów dysponują uprawnieniami do prowadzenia pojazdów służbowych i myślę, że jest to realna oszczędność w funkcjonowaniu starostwa i uważam, że jest to działanie ze wszech miar ekonomiczne. Chce dodać również, że w okolicznych powiatach również takie działania starostów były i są prowadzone – zakończył.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Starosta rezygnuje z etatu kierowcyGosiak123 2019-10-18 21:35
I to jest bardzo ważna wiadomość. Bardzo ważna.
 
 
#2 oszczędzaniebolo2 2019-10-20 13:28
:-) Pomysł dobry teraz kolej na obniżki sobie pensji redukcja zbędnych etetów oraz usprawnienie pracy wydziału komunikacji. ;-)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.