Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 maja 2020 imieniny: Filipa, Pauliny, Marianny - DZIEŃ MATKI

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Jarosław Ejsmont rezygnuje ze stanowiska wicestarosty

Michał Maliszewski   
wtorek, 10 września 2019 07:00

Jarosław EjsmontDzisiaj (10.09) podczas nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu radni pochylili się nad rezygnacją Jarosława Ejsmonta z funkcji zastępcy starosty Powiatu Radzyńskiego.

Jarosław Ejsmont złożył wypowiedzenie na ręce starosty Szczepana Niebrzegowskiego. Powodem były względy osobiste, natomiast zwolnienie z obowiązków wicestarosty ma nastąpić dzisiaj, 10 września br.

Podczas głosowania 16-tu radnych było za przyjęciem uchwały, jedna osoba wstrzymała się od głosu, nikt nie był przeciwny, jedna osoba nie głosowała.

- W związku z takim wynikiem głosowania chciałbym serdecznie podziękować panu wicestaroście Jarosławowi Ejsmontowi za te miesiące intensywnej pracy, za co chyle czoła. W ogromnej większości pomysłów to pan wicestarosta był twórcą i będzie nam bardzo trudno w przyszłości tę lukę zapełnić. Liczę na to, że niezależnie gdzie pan wicestarosta będzie to zostanie w ścisłym kontakcie ze starostą i zarządem powiatu i swoją pomocą będzie wspierał nasze działanie – mówił Szczepan Niebrzegowski.

Sesja została zwołana na następny dzień, po wezwaniu rady. Radni nie kryli oburzenia, ponieważ musieli zwalniać się z pracy by przegłosować jedynie rezygnację starosty. - Proszę pana przewodniczącego by tego trybu nadzwyczajnego nie nadużywał – powiedział Tadeusz Sławecki. – Ja nie mówię, że jest to niezgodne, ale każdy ma jakieś zobowiązania zawodowe, więc proszę korzystać z tego wyjątkowo, natomiast jak trzeba z dnia na dzień wprowadzać tryb nadzwyczajny przez rezygnację członka zarządu… - zakończył.

Andrzej Chojnacki dopytywał wicestarostę o powody rezygnacji: - Myślę, że sensowniej by było powiedzieć nam, jako radnym i mieszkańcom powiatu trochę więcej, bo względy osobiste to wiadomo, to względy bardziej polityczne. Chcieliśmy usłyszeć, bo ten pośpiech zwoływanej sesji coś zakulisowo ludziom myślącym mówi i pewnie mieszkańcy naszego powiatu których szanujemy też by chcieli wiedzieć coś więcej. Prawda jest taka, że my na podjęcie takiego stanowiska mielibyśmy miesiąc, z tym, że idziemy na rękę – zakończył. Niestety od Jarosława Ejsmonta nie uzyskał konkretnej odpowiedzi.

Nieoficjalnie mówi się, że Jarosław Ejsmont może wypełnić lukę po prezesie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, Sławomirze Sałacie.

Jarosław Ejsmont

 

Komentarze  

 
#1 NA 100%FOX58 2019-09-10 22:31
BĘDZIE Z NIEGO PREZES
 
 
#2 Panie Jarosławieemeryt 2019-09-11 08:21
Czy Panu nie wstyd przed swoimi wyborcami, którzy Panu zaufali ?
Jedynie ciężka choroba, byłaby usprawiedliwieniem, czego oczywiście Panu nie życzę.
Pana milczenie na Sesji kompletnie Pana kompromituje.
 
 
#3 PUK PUKMFA 2019-09-11 09:35
-PUK PUK
kto tam?
-Ejsmont

:lol:
 
 
#4 Co robi z człowieka politykaeSPe 2019-09-11 09:46
Zobaczcie kochani, kiedyś propozycja pracy w PGKiM (dawna nazwa PUK-u), traktowana była wśród elit politycznych i towarzyskich naszego miasta, jako zesłanie za grzechy, które należało zmyć z siebie właśnie tam. Nasze elity schodzą na psy.
 
 
#5 RE: Jarosław Ejsmont rezygnuje ze stanowiska wicestarostyfor_sale 2019-09-11 10:38
Może niedługo zaczną się poranne modlitwy w PUK-u (oczywiście po wcześniejszej spowiedzi).
 
 
#6 do 5zenek44 2019-09-11 11:31
Kto będzie spowiednikiem - ksiądz Mateusz czy nadksiądz Ej.
 
 
#7 Zdjęcie: Cóż za ponury gburhelikopter82 2019-09-11 14:02
Współczucie dla pracowników. Wygląda na człowieka niereformowalnego . Ubrania służbowe w kroju komży, o 6 rano msza, po pracy godzinne czytanie ewangelii. Bóg zapłać, szczęść Boże to formy dialogu pracowników z klientami.
 
 
#8 RE: Jarosław Ejsmont rezygnuje ze stanowiska wicestarostyPRACTOR 2019-09-11 16:07
Trochę nie fortunne drugie zdjęcie Jarosława Ejsmonta , a dokładniej tekst "nad głową" ,
bo co mają "pary homoseksualne" do tej osoby nie wiadomo :-?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.