Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 czerwca 2026 imieniny: Maryli, Władysława

Prymicja - wielkie święto w parafii św. Anny

Karol Niewęgłowski   
poniedziałek, 24 maja 2010 19:01

Msza prymicyjna ks. Michała Siennickiego

23 maja w parafii św. Anny w Radzyniu Podlaskim odbyła się uroczysta Msza Święta Prymicyjna sprawowana przez nowowyświęconego neoprezbitera ks. Michała Siennickiego - Pallotyna.

Ksiądz Michał otrzymał święcenia kapłańskie 15 maja 2010 roku z rąk ks. abp Stanisława Gądeckiego w kościele seminaryjnym w Ołtarzewie. O sobie mówi krótko: "Pochodzę z Radzynia Podlaskiego, lubię chodzić po górach, podróżować, czytać książki, uprawiać sport." Do seminarium wstąpił zaraz po maturze. Przez długie lata był ministrantem, a później lektorem w rodzinnej parafii.

{morfeo 341}{morfeo 342}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Nie zÅomuj. OdkupiÄ.
Nie złomuj. Odkupię.
piątek, 26 czerwca 2026
Kurtyna LED + TaÅma led
Kurtyna LED + Taśma led
poniedziałek, 15 czerwca 2026
DÅugopis taktyczny do samoobrony
Długopis taktyczny do samoobrony
poniedziałek, 15 czerwca 2026