Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 czerwca 2020 imieniny: Karola, Franciszka

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Zmiany w ruchu drogowym w naszym mieście

Michał Maliszewski   
czwartek, 11 lipca 2019 07:00

Zakaz wjazdu dla ciężarówekZapowiadane już w kwietniu przez burmistrza Jerzego Rębka zmiany w ruchu pojazdów ciężarowych po naszym mieście właśnie weszły w życie (pisaliśmy o tym tutaj!).

Co się zmieniło?

Na ulicy Kościuszki, Bohaterów, Konstytucji III Maja oraz części Targowej ruch pojazdów powyżej 12 ton jest zabroniony. Dla kierowców samochodów ciężarowych idealnym objazdem będzie radzyńska obwodnica (K19). Zakazy wjazdu na te ulice pojawiły się po to, by pojazdy o dużej masie całkowitej nie niszczyły nawierzchni bitumicznej wymienionych wcześniej dróg. Przypominamy, że za złamanie zakazu wjazdu grozi mandat do 500 złotych. Wjazd dla kierowców ciężarówek, ze względu na konieczność dojechania do posesji prywatnej, jest możliwy tylko po złożeniu wniosku do burmistrza Radzynia Podlaskiego.

Oprócz tego w naszym mieście pojawiły się dwa progi zwalniające. Jeden znajdziecie na ul. Kościuszki oraz Dąbrowskiego. Więcej o tych elementach infrastruktury drogowej już jutro.

 

Komentarze  

 
#1 Wnioski będą rozpatrywaneradzyniak95 2019-07-11 10:42
Z tą samą predkoscia co infornacje udostępniające do wniosku za 10 mln?
 
 
#2 RE: Zmiany w ruchu drogowym w naszym mieścieandrzej78 2019-07-11 15:32
Za niski ten na Dąbrowskiego :)
 
 
#3 Prógrzepek2 2019-07-11 18:03
Teraz możemy pochwalić się najwyższym progiem w Polsce. Lokalizacja bezbłędna, za skrzyżowaniem i za przejściem dla pieszych na drodze jednokierunkowej. Zazwyczaj montowane są przed przejściami. Ale ktoś miał inną koncepcję.Komu i czemu ma służyć? Nadaje się do absurdów drogowych. Oczywiście chodzi o próg zwalniający na ulicy Dąbrowskiego.
 
 
#4 Ograniczenie ruchuKacper K. 2019-07-12 10:35
To nie ten znak i nie to ograniczenie. Jest zakaz wjazdu pojazdów o masie rzeczywistej ponad 12 ton, a na znaku jest zakaz wjazdu pojazdów o DMC ( dopuszczalna masa całkowita) ponad 12 ton. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.