Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 sierpnia 2019 imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Już niedługo

Rodzinne Wakacje w Mieście z FoxGames, g. 16.00 image
Rodzinne Wakacje w Mieście z FoxGames, g. 16.00, 21.08.2019, 16:00, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

#Pewnie że Mucha

Michał Maliszewski   
środa, 22 maja 2019 07:00

Kandydatka do Parlamentu Europejskiego Joanna MuchaKolejny kandydat do europarlamentu odwiedził nasze miasto. Tym razem, w poniedziałkowy wieczór (20.05) w sali konferencyjnej restauracji Manhatan wystąpiła Joanna Mucha.

Jest to kandydatka do Parlamentu Europejskiego startująca z Komitetu Wyborczego Koalicja Europejska. Joanna Mucha jest posłanką na Sejm RP, natomiast w latach 2011 do 2013 obejmowała urząd ministra sportu i turystyki. W tym czasie odwiedziła nasze miasto w związku z uroczystym otwarciem pływalni Aqua Miś w Radzyniu Podlaskim (relację z tego wydarzenia możecie zobaczyć tutaj!) Teraz Anna Mucha spotkała się z mieszkańcami Radzynia w związku z trwającą kampanią wyborczą.

- Jesteśmy parę dni przed wyborami na ostatniej prostej więc to jest bardzo szczególny czas i bardzo trudny, po tej kampanii, która trwa dość długo. Ten finisz jest zawsze trudny, ale trzeba dobiec do końca i mam nadzieję z dobrym wynikiem – mówiła Joanna Mucha. – Startuje u państwa po raz pierwszy. Praca w parlamencie wymaga przygotowania, znajomości języków, znajomości ludzi, by po prostu wiedzieć tam kto jest kim. To naprawdę ciężka praca. Zaproponował mi start w wyborach do europarlamentu europejskiego Donald Tusk 5 lat temu z pierwszego miejsca. Ja odmówiłam, bo moje dzieci były za młode, uznałam, że to jest nie ten czas, musze być z nimi w domu. Dzisiaj dzieci są samodzielne więc to jest moment, w którym mogę sobie pozwolić na jeszcze bardziej obciążającą pracę i bardziej wiążącą się z wyjazdami i nieobecnością w domu, stąd moja decyzja, żeby wystartować. Bardzo proszę o państwa głos – mówiła kandydatka do europarlamentu.

Całość spotkania z Joanną Muchą możecie odsłuchać tutaj:

190521-mucha-01190521-mucha-02190521-mucha-03190521-mucha-04190521-mucha-05190521-mucha-06190521-mucha-07190521-mucha-08190521-mucha-09190521-mucha-10190521-mucha-11190521-mucha-12190521-mucha-13190521-mucha-14190521-mucha-15190521-mucha-16

 

Komentarze  

 
#1 Ha hamalesa 2019-05-22 07:17
Frekwencja wręcz powalająca. Jak można słuchać bredni tej pani od Puczu.Po-wska .......ja.A kiedy Lgbt w Radzyniu? Masakra ludzie pamiętajcie się! Kto mądry będzie głosował na Pokemony.? Oni zniszczyli nasz kraj .Chcąc adopcji dzieci przez pary homoseksualne czy Pani Niebrzegowska nie ms dzieci? Co im Pani powie jak im to wytłumaczy. Otwórzcie oczy.
 
 
#2 Bardzo ładnaAntoni Czyszpak 2019-05-22 07:51
To nie ta klasa co PiSowskie koszmary Kruk i Mazurek. Kruk do tego pijaczka, Mazurek zieje chamstwem. Zagrywka PiS te koszmary mają straszyć Europę.

A tu Mucha nie siada.
 
 
#3 Do malesatekla 2019-05-22 07:56
Ale intelektualnie ubogi jesteś...czasami żal mi takich ludzi.
 
 
#4 Do malesa Iwona Niebrzegowska-KuchniaJerzy1954 2019-05-22 08:14
Więc odpowiem Panu. Moje dzieci wychowuję tak aby szanowały wszystkich ludzi bez względu na kolor skóry, orientację seksualną, wyznanie oraz poglądy polityczne. Wychowuję je również w wierze katolickiej, chodzimy do kościoła i obchodzimy wszystkie święta katolickie. I tyle w temacie.
 
 
#5 Pokomalesa 2019-05-22 08:52
Droga Pani Iwono a co z kartą Lgbt?Czy popiera Pani to aby dzieci od małego byly uczone masturbacji? Czy chcialy by Pani mojac w Naszym spomojnym miasteczku uchodźców ktorzy jak wiadomo przysporzyli nie mało kłopotów w UE ? Nie bala by sie Pani jako matka o własne dzieci?Bardzo się cieszę że pomimo przynależności do partii Po nie zatracila Pani reszty człowieczeństwa i chrześcijaństwa. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
#6 do Malesyradzyniak95 2019-05-22 09:19
Skoro taka wyszczekana jestes to było pojsc na to spotkanie i zadawac pytania :)

Az dziwne ze takie samo sformułowanie skierowałas do osob ktore odzywały sie pod przyjazdem Morawieckiego do Radzynia tylko z taka roznica ze tutaj był czas na pytania a nie pokazaniu jak mamy w (...) zwyklych ludzi ;)

I nie, nie jestem za Koalicja ani PiS.
 
 
#7 malesaopaopa 2019-05-22 09:51
"Kiedy LGBT w Radzyniu?" no jak to, nie pamiętacie? Pierwszy rok urzędowania Burmistrza, obskurna, kłamliwa wystawa na Placu Wolności? Nie pamiętasz malesa? To wtedy lgbt wprowadzono do Radzynia! :D I to wcale nie przez osławioną "homopropagandę"! A oto ona, dla przypomnienia wizerunkowego harakiri naszych władz:
kurierlubelski.pl/.../10723782
A co z kartą LGBT mówisz? Przyznaj, nawet tego dokumentu na oczy nie widziałaś, nie masz pojęcia o standardach WHO ani o rozwoju psychoseksualnym człowieka. Dla was to tylko tamburyn, w który można walić przed wyborami, skłócić ze sobą część społeczeństwa (tak droga Pani, osoby LGBT są również w Radzyniu, zapewniam, mimo tego, że miasto oddano Opatrzności). Potraficie straszyć, że "przyjdo i zrobio krzywde dzieciom!!". Prezydent Wawy spełnił swoją obietnicę wyborczą, bo wygrał, wygrał i to tak, że zęby zabolały co niektórych.
Powoływanie się na chrześcijaństwo powinno mieć wyraz w miłosierdziu dla drugiego człowieka. Nie na manipulacjach i oszczerstwach.
Pani Mucha spotkała się z wyborcami, można było zadawać pytania. W przeciwieństwie do jej przeciwniczki. Albo do naszego Szeryfa ;)
Smacznej kawusi i miłego dzionka życzę :*
 
 
#8 Do PokoJerzy1954 2019-05-22 10:38
W ramach wyjaśnień nie należę do żadnej partii i nigdy nie będę. A jeśli chodzi o kartę LGBT wydaje mi się że nie ma tam mowy o nauce masturbacji przez małe dzieci. Mój syn ma jedenaście lat, zadaje mi różne pytania związane z jego ciałem. Proszę mi uwierzyć dzieci w jego wieku sporo wiedzą na temat zmian zachodzących w swoim ciele. Wystarczy zapoznać się z podręcznikiem do Przyrody klasa 4. Co do uchodźców mam wrażenie że oni są w Radzyniu, a na pewno tu przyjeżdżają. Temat jest ciężki i to co się dzieje w UE dla mnie też jest niepokojące.
Z wyrazami szacunku Iwona Niebrzegowska-Kuchnia
 
 
#9 do malesaTomo 2019-05-22 18:06
w radzyniu odponad 20 lata mamy czeczenów i innych uchodźców :D
 
 
#10 homo, kseno fobiaalafortis 2019-05-22 18:30
Nie będzie nam malesa za jarkiem tematów narzucać! Najgłośniej, że nie ukradł, zawsze krzyczy złodziej........ :P
 
 
#11 IdiotkaAgento 2019-05-23 07:42
Ciekawy jestem czy ta "Wielka" Pani Minister dowiedziała się już kto wybiera drużyny do finału Pucharu Polski :D
 
 
#12 Drodzy Wyborcy!!!Heno Bolessta 2019-05-24 22:00
Nie ma gotowej recepty na rozpoznanie zagrożeń, jakie niesie ze sobą dla nas współczesny świat. Ale troszcząc się o kształt europejskiej kultury i cywilizacji oraz sprawy polskie można stawiać pytania i analizować odpowiedzi. Wtedy nie może być wątpliwości, że rozsądnym jest zastosować metodę eliminacji i NIE WYBIERAĆ:
- spadkobierców hunwejbinów, którzy wjechali do Polski na sowieckich czołgach w 1944 roku,
- animatorów i propagatorów Konwencji Stambulskiej i demoralizacji dzieci,
- ferajny związanej z osobnikami utrzymującymi, że "polskość to nienormalność",
- partii zatrudniających różnych vincentów, którzy tolerują mafie VATowskie i mówią, że "piniędzy nie ma i nie będzie",
- osobników utrzymujących że uprawiają tzw. politykę realną, czy podających się za narodowców, propagujących interesy rosyjskie i sławiących sukcesy kagiebisty Jego Ekscelencji Włodzimierza W. Putina ,
- nie wybierajcie cwaniaczków podwyższających wiek emerytalny i udających stronnictwo ludowe.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.