Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 lutego 2020 imieniny: Bogusza, Macieja * 2009 - Polska pokonała w Radzyniu 3:0 drużynę Włoch w tenisa stołowego, Andrzej Tarkowski został prezesem "Orląt"

Połowa serca kocha jeszcze mocniej! Ratujemy Piotrusia, który bardzo chce żyć

Michał Maliszewski   
piątek, 15 lutego 2019 07:00

PiotruśW gminie Ulan-Majorat prowadzona jest zbiórka charytatywna na pilną operację serca (II etap leczenia wady) w Niemczech dla 8 miesięcznego chłopczyka.

Warto wspomóc malucha z terenu naszego powiatu i może wspólnie uda się nam zebrać odpowiednią kwotę na jego operację.

Oto cytat ze strony siepomaga.pl: "Co zrobić, kiedy serce nie ma już siły dalej bić? Każdy rodzic, który patrzy na sine paluszki, które nie mają siły utrzymać zabawki, kiedy odczytuje pierwsze słowa dziecka z sinych usteczek, musi udawać. Serce pęka, ale nie można płakać ani okazywać rozpaczy. Nie można też dopuścić, żeby dziecko z wadą serca płakało, bo wtedy gwałtownie spada ilość tlenu – dziecko zaczyna się dusić, często traci przytomność…

Kiedy czytasz te słowa, serce Piotrusia jest już niemal na skraju swojej wytrzymałości. W każdej chwili może okazać się, że jest już za późno, że to kolejne uderzenie będzie tym ostatnim…"

Jak pomóc lub jak uzyskać więcej informacji? Kliknijcie tutaj!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.