Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 czerwca 2020 imieniny: Karola, Franciszka

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mazurek nie chciał Dialogów – te odbędą się w Kocku

Michał Maliszewski   
środa, 06 lutego 2019 08:00

DialogiStała impreza organizowana w naszym mieście - XXIV Międzynarodowe Warsztaty Teatralne „Dialogi 2019”, w tym roku się nie odbędzie się w Radzyniu Podlaskim (informowaliśmy o tym tutaj!).

Oznajmił o tym Janusz Szymański na swoim profilu na Facebooku: „Przykro mi poinformować, że w związku z brakiem zainteresowania Dyrekcji Radzyńskiego Ośrodka Kultury oraz stwierdzeniem przez Dyrektora " mam wątpliwości czy dzięki Dialogom o Radzyniu zrobiło się głośniej w Polsce, czy w środowisku teatralnym" impreza ta w 2019 roku po raz 24-ty niestety się nie odbędzie” – napisał twórca tego wydarzenia artystycznego. W komentarzach wolę współpracy wyraził Adam Świć, dyrektor Ośrodka Kultury w Kocku. Jego krótki wpis stał się faktem - "XXIV Międzynarodowe Warsztaty Teatralne Dialogi" odbędą się w Kocku. - Dzięki wsparciu Burmistrza Kocka i zaangażowaniu Dyrektora Dom Kultury im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Kocku Adama Świcia impreza ta może odbyć się po raz 24 -ty – poinformował Janusz Szymański.

Impreza świetnie się przyjęła, ponieważ nie ma już wolnych miejsc na warsztaty teatralne: - Chciałem ogłosić zapisy do udziału w "Dialogach 2019" ale problem jest taki, że już mamy komplet chętnych – napisał na swoim profilu Janusz Szymański. - Są jeszcze miejsca tylko dla osób z zagranicy – dodał.

Czy dyrektor ROK Robert Mazurek wprowadzi zmiany w innych stałych imprezach organizowanych w Ośrodku Kultury? Próbowaliśmy się tego dowiedzieć, jednak nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

 

Komentarze  

 
#1 popieram p Mazurkayzzum 2019-02-06 14:59
A ja tam oczywiście popieram stanowisko p Mazurka. To że pan Szymański nie idzie z duchem czasu i formuła już się wyczerpała to widać jak na dłoni. Jako że panu Mazurkowi zapewne nie wypadało to ja yłoże co należało zrobić aby tę formułę "odświeżyć" :
- po pierwsze należało ztarudnić na nieźle płatną posadkę osobę wskazaną ( ew. można było ogłosić konkurs to bez różnicy bo i tak wszystkie konkursy wygrywają "właściwi ludzie")
- po drugie jeden dzień poświęcić na etiudę typu np. :Kto obalił komunę i dlaczego był to Kaczyński
-po trzecie warsztaty należało zacząć i zakończyć mszą i najlepiej z jakimś zawierzeniem.
Z tego co czytałem nic takiego nie było przewidziane i pan się dziwi że miasto nie chce dać pieniędzy O NAIWNOŚCI
 
 
#2 nie dziwi mnie toQwerty123 2019-02-06 21:51
Na miejskiej pływalni szkółki pływackiej Water Zone też już nie ma. Mamy basen a dzieci trzeba wozić do Lubartowa. Brawa dla nowego dyrektora!!!
 
 
#3 RE: Mazurek nie chciał Dialogów – te odbędą się w Kockupioter 2019-02-07 00:08
Podobno Kaczyński namaścił Wałęsę na prezydenta. Więc uważaj historia może być prawdziwa. Skoro Kock za sprawą PornHuba stał się sławnym miastem na cały świat to może będzie teraz kojarzony z innej strony.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.