Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 lutego 2019 imieniny: Leona, Ludomira

Dzieci chcą korzystać z placów zabaw. Kiedy zostaną otwarte?

Michał Maliszewski   
piątek, 13 lipca 2018 06:00

Zamknięty Plac Zabaw na BulwarachSezon wakacyjny w pełni, a w Radzyniu Podlaskim można korzystać jedynie z placu zabaw na ul. Jagiellończyka oraz przy Przedszkolach Miejskich.

Pozostałe miejsca zabaw dla dzieci czeka remont, lub całkowita przebudowa. Tę kwestię podczas ubiegłej sesji Rady Miasta poruszył radny Jakub Jakubowski: - Kiedy zostaną zainstalowane place zabaw? Czy będą to place na miarę placów zabaw w Łukowie, gdzie jeżdżą mieszkańcy Radzynia, czy placu zabaw w Niemcach, pod Lublinem, które są ładne i nowoczesne? – pytał radny.

- To będą place zabaw na miarę naszych możliwości – odpowiedział Jakubowi Jakubowskiemu burmistrz. – Będą to nowoczesne place zabaw i takie, z których dzieci będą na pewno zadowolone oraz rodzice i opiekunowie. Termin wykonania to 31 lipca. Tyle lat czekaliśmy na  te place zabaw i one powstają w miejscach, gdzie ludzie oczekują – powiedział Jerzy Rębek.

Mamy nadzieję, że do końca tego miesiąca sytuacja wróci do normy i dzieci nie będą musiały daleko spacerować, by się pobawić.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Dzieci chcą korzystać z placów zabaw. Kiedy zostaną otwarte?ferdynand1 2018-07-17 19:23
To czekamy. Pan burmistrz mówi, że na miarę możliwości. Znając ICH możliwości, Panie Jakubowski, nie ma się co wiele spodziewać. W Niemcach są większe :).
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.