Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 września 2021 imieniny: Tekly, Bogusława | POCZĄTEK JESIENI
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Mam dwa latka....

Mariusz Szczygieł   
piątek, 12 marca 2010 12:00

Dwa lata iledzisiaj.pl...Mam dwa latka... tak zaczyna się jedna z piosenek dla dzieci, których ostatnio z racji swojego ojcostwa uczę się na potęgę.

I tak jak rośnie i poznaje świat moja córka, tak rośnie z każdym dniem nasza strona. To już dwa lata od kiedy iledzisiaj.pl zagościło w Internecie. Dokładnie 6 marca obchodziliśmy urodziny. 

Codziennie ponad 2000 czytelników odwiedza naszą stronę - i celowo piszę "naszą", bo już dawno nie moją... Odkąd czytacie, piszecie komentarze, publikujecie swoje teksty - to nasza wspólna strona. Jestem szczęśliwy, że moja praca nie poszła na marne.

W drugim roku istnienia serwisu zaczęliśmy współpracę z magazynem "Radzynianka" - stąd dział Radzynianka-Online, gdzie redaktorzy pisma umieszczają swoje artykuły. Na naszych łamach będą ukazywać się także porady psychologów z radzyńskiej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej - w tym celu powstała podstrona poradni (posiadająca także swój odrębny adres internetowy: www.poradnia.iledzisiaj.pl). Staliśmy się rozpoznawalną i chyba lubianą marką w naszym miasteczku. Wróciliśmy do naszej dobrej tradycji - konkursów i nagród. Zorganizowaliśmy wspólnie w wydawnictwem "Wspólnota" festyn rodzinny, na którym bawiliśmy się do późnych godzin wieczornych. Pomagaliśmy, jak to tylko możliwe, w wielu przedsięwzięciach mieszkańców naszego miasta. I najważniejsze - udało nam się łączyć, a nie dzielić - to moim zdaniem największy sukces jaki udało nam się osiągnąć.

Co dalej? Rozwijać się - to podstawowy cel. Zmieniać się na lepsze. Wprowadzać nowe rozwiązania i docierać do coraz większej liczby czytelników, również tych którzy nie mieszkają już dzisiaj w Radzyniu, ale czują się z nim związani. W trzecim roku naszego istnienia przestaniemy oglądać się za siebie - niedługo nie będzie można nas już czytać w zabytkowej przeglądarce Internet Explorer 6 - robimy to, co robi cały świat. Będziemy jeszcze bardziej promować Radzyń, przy wykorzystaniu serwisów społecznościowych - Nasza Klasa, Śledzik - to miejsca, gdzie również znajdziecie logo iledzisiaj.pl. Po co? - zapytacie. Po to, żeby coraz więcej ludzi wiedziało, że w Radzyniu da się mieszkać i żyć, i warto tu być. Jeśli chcecie nam w tym pomóc zaproście nas do grona swoich znajomych - będzie nam łatwiej. Będziemy uczestniczyć w wielkich wydarzeniach kulturalnych - koncertach "Budki Suflera" i "Bad Boys Blue". Będziemy z ludźmi.

Już niedługo na stronie pojawi się nowy element - Stopka redakcyjna. Czas już pokazać ludzi, którzy tworzą iledzisiaj.pl. Czas podziękować im za pracę i trud jaki wkładają w rozwój naszej strony. A dzisiaj... zmiana, do której dorastałem wraz z iledzisiaj.pl - przez 2 lata. "ms" kończy publikowanie tekstów, zastępuje go Mariusz Szczygieł :)

Dziękuję, że jesteście codziennie z nami i za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Trzeci rok przed nami!

 

Komentarze  

 
#1 gratulacjedelenwika123 2010-03-12 12:22
od 2 miesięcy odkąd przeszłam na emeryturę mam mniejszy kontakt z wiadomościami dotyczącymi życia miasta.Kupiłam sobie przechadzały komputerek i dzięki niemu wiem co się dzieje w naszym mieście i nie tylko.Rano otwieram i do Waszej strony a przepraszam naszej jak powiedziałeś.Rozwijajcie się życzę wszystkiego najlepszego pozdrawiam.
 
 
#2 Sto lat, sto lat niech żyje,żyje nam!Serbian 2010-03-12 13:36
Gratulacje dla Mariusza i całej Ekipy za wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Mam nadzieję, że ILEDZISIAJ.PL będzie dla nas wszystkich STRONĄ DOBRYCH INFORMACJI przez kolejne długie lata.Powodzenia!
 
 
#3 gratulejrosPrzemas 2010-03-12 22:49
bravko
i oby tak dalej ku chwale ojczyzny małej i większej
i by sie trud choć czasami spieniężał :-)
 
 
#4 zbynieks 2010-03-14 17:48
niech żyje!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.