Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 września 2021 imieniny: Tekly, Bogusława | POCZĄTEK JESIENI
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

OSK "ZIELANT" nagrodziło wyniki w nauce licealistek radzyńskiego I LO

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 08 marca 2010 15:40

Zwyciężczynie: Agnieszka Król i Weronika Jurek

"Gratuluję Wam dziewczęta, że zdecydowałyście się na ten kurs" - mówił dyrektor I LO w Radzyniu Podlaskim p. Tadeusz Pietras do Agnieszki Król i Weroniki Jurek w siedzibie Ośrodka Szkolenia Kierowców "ZIELANT". "Klasa druga, kiedy nie ma jeszcze matury, to naprawdę bardzo dobra pora na zrobienie kursu na prawo jazdy. Mówcie o tym wszystkim swoim znajomym, bo później jest tylko trudniej."

W zeszły piątek (5 marca 2010) w siedzibie OSK "ZIELANT" odbyło się wręczenie nagród w pierwszym konkursie organizowanym przez tę szkołę jazdy wspólnie z I LO w Radzyniu Podlaskim. Wszyscy uczniowie radzyńskiego liceum, którzy zapisali się na kurs prawa jazdy w OSK "ZIELANT", mieli szansę na zwrot jego kosztów. O zwycięstwie decydowała uzyskana w pierwszym semestrze średnia ocen z przedmiotów. Co bardzo ciekawe - zwyciężyły dwie licealistki: Agnieszka Król i Weronika Jurek, które uzyskały najwyższą - identyczną średnią.

Dyrektor liceum gratulował także właścicielom ośrodka. Podkreślił, że pomysł p. Cezarego Zielanta i p. Agnieszki Grabowskiej - Zielant od razu bardzo przypadł mu do gustu, ponieważ tak jak wcześniej sądził, konkurs dodatkowo zmotywował jego wychowanków do pogłębiania wiedzy i podnoszenia wyników w nauce.

{morfeo 268}

 

Komentarze  

 
#1 szkoły jazdyRadzynianka 2010-03-08 21:57
ZIELANTY są super, wiem o tym z własnego doświadczenia, a Aga z jej aparycją i figurą sama wygląda jak licealistka :-)
 
 
#2 SuperMarta 2010-03-08 22:54
Fajna szkoła i instruktorzy...Tylko gratulować!!!
 
 
#3 gratulować pomysłuanieczka 2010-03-08 23:55
gratuluję pomysłu!!!!!!! uczyłam się w tej szkole, miło wspominam, a Cezarego w Marynarce to pierwszy raz w życiu widzę, jesteście najfajniejszymi instruktorami!!
 
 
#4 RE: OSK "ZIELANT" nagrodziło wyniki w nauce licealistek radzyńskiego I LOqwertyuiop 2010-12-29 14:46
:D świetna szkoła jazdy, świetni ludzie pracujący tam, na zdjęciu widze zabrakło tylko pana "Stasia" :D
jak się uczyć jezdzić to tylko u nich;D
 
 
#5 AgitacjaAti 2011-10-21 11:17
Ładnie Pan Dyrektor państwowej placówki oświatowej zareklamowal, zaagitowal na rzecz Konkretnej szkoły jazdy. Gratulacje.
To chyba Pan powinien starać sie o stypendia dla uczniów za wyniki w nauce, a nie robic za naganiacza klientów. Pozostaje tylko ufać ze zapewne Wszyscy;-) dobrze na tym skorzystali;-).
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.