Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 lutego 2020 imieniny: Aleksandra, Mirosława * 1927 - Ustanowienie "Mazurka Dąbrowskiego" hymnem państwowym

Już niedługo

Repertuar kina
Repertuar kina "Oranżeria" 28.02.-01.03.2020, 28.02.2020
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Kąkolewnica. Na podwójnym gazie przewoziła dziecko skuterem

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
wtorek, 23 maja 2017 14:43

Zdjęcie z wideorejestratoraPolicjanci radzyńskiej drogówki w miniony piątek zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Kąkolewnica na ul. Południowej motorowerzystkę, która poruszała się bez wymaganego hełmu ochronnego i przewoziła jako pasażera dziecko.

Jak się okazało jednośladem kierowała 40-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica. Kierująca podczas kontroli drogowej nie posiadała wymaganych dokumentów. W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli woń alkoholu, a przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, iż ma w organizmie niemal promil alkoholu. Pasażerem natomiast okazał się 9-letni syn kierującej. Kobieta przyznała, iż spożywała alkohol jednak uznała, iż może już kierować jednośladem.

Dziecko oddane zostało pod opiekę ojca. Teraz amatorka jazdy "na podwójnym gazie" za swoje czyny odpowie przed Sądem. Usłyszy zarzuty dotyczące jazdy w stanie nietrzeźwości oraz narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Za te przestępstwa grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Kąkolewnica. Na podwójnym gazie przewoziła dziecko skuteremszadol1 2017-05-23 16:33
hahahaha od kiedy w polskich przepisach jest napisane iż kierując jednośladem wymagany jest hełm oj Panowie redaktorzy czyżby powrót do średniowiecza ??
 
 
#2 RE: Kąkolewnica. Na podwójnym gazie przewoziła dziecko skuterempioter 2017-05-23 18:20
no nie wiem który to redaktor ale autorem jest Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha
 
 
#3 RE: Kąkolewnica. Na podwójnym gazie przewoziła dziecko skuteremFilip098 2017-05-24 10:36
z tego co ja wiem w taryfikatorze nie ma nazwy kask ochronny tylko jest hełm więc i redaktor i oficer dobrze określili nazwę tego garnka na głowie pozdrawiam
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.