Już niedługo
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Poszukiwany Podinspektor (K/M) w Wydziale Zarządza...
https://oferty.praca.gov.pl/portal/lista-ofert/szczegoly-oferty/3971ec901930b78500c678c99b4ffbcf pan...
- pioter - Poszukiwany Podinspektor (K/M) w Wydziale Zarządza...
Co racja to racja. Musi w Urzędzie Miasta podjąć wreszcie pracę ktoś kto się zna na przepisach i je ...
- malina1986 - Poszukiwany Podinspektor (K/M) w Wydziale Zarządza...
Wymagania większe niż do pracy w elektrowni atomowej na nastawni a wynagrodzenie pewnie 6 brutto nie...
- panter - Poszukiwany Podinspektor (K/M) w Wydziale Zarządza...
A inicjasły jego DD.
- LomoZ - „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży c...
Zastępczv tematy Novomova Tylko tile mam wolno Ile PO zwolą Pany World
- kinga75
Komendant Policji zaprasza mieszkańców Radzynia na debatę! |
| Michał Maliszewski | |||
| sobota, 28 maja 2016 07:00 | |||
10 czerwca o godz. 16:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Radzyniu Podlaskim, ul. Warszawska 32, Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim, przy współpracy Wójta Gminy Radzyń Podlaski. Tematyka spotkania będzie bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w planowanej debacie.
|






Komentarze
Piesi są wyzywani przez cyklistów od " krów łażących ścieżką tylko dla rowerzystów" ( sama tego doświadczyłam )" sp....... stara krowo
, s......... debilu, " co nie rozpoznajesz znaków " i.t.p. i.t.d. Przecież rowerzyści jeżdżą chodnikami, które jak nazwa wskazuję są do chodzenia a więc tylko dla pieszych.
Te oznaczenia powinny zniknąć bo faktycznie można odnieść wrażenie, że ścieżką nie powinno się chodzić. Tak to odbierają rowerzyści. Chyba, że faktycznie nie można chodzić.
Pieszy może poruszać się po ścieżce rowerowej, jednak musi ustąpić pierszeństwa rowerzyście (umożliwić mu swobodny przejazd, jeśli to konieczne zejść ze ścieszki, nie utrudniać nie tamować ruchu).
A jeśli o jazdę rowerem po chodniku to tutaj role się odwracają. W tym wypadku to na rowerzyście ciąży obowiązek zachowania szczególnej ostrożności. Dodatkowo rowerzysta może poruszać się po chodniku jedynie w kilku ściśle określonych przez KRD przypadkach, o których swiadomy rowerzysta powinien wiedzieć.
I to tyle. Jesli pomogłem to się ciesze.
OBŁUDA !!!