Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 czerwca 2024 imieniny: Alicji, Alojzego | 1983 - władze komunistyczne wydały pozwolenie na budowę kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Już niedługo

Polsko-ukraiński piknik rodzinny image
Polsko-ukraiński piknik rodzinny, 23.06.2024, 15:00
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Marihuana znaleziona w woreczkach i doniczce

Mariusz Szczygieł   
środa, 20 stycznia 2010 10:35

Znaleziona marihuanaWczoraj do drzwi jednego z domów w Radzyniu Podlaskim zapukali policjanci.

Jak wynikało z ustaleń kryminalnych jeden z domowników, 19-letni mężczyzna był w posiadaniu środków odurzających. Ustalenia kryminalnych potwierdziły się. Podczas prowadzonych czynności 19-latek wydał policjantom jeden woreczek z zawartością suszu. W trakcie przeszukania mieszkania, w szafie regału, policjanci natrafili na kolejne środki odurzające. W zaklejonym słoiku znajdowało się 41 tzw. dealerek. Na strychu w pudełku po butach policjanci odnaleźli 19 woreczków z zawartością suszu, a w pokoju 19-latka w doniczce, w której rósł kaktus zasadzone zostały także 3 maleńkie roślinki konopii.

Łącznie policjanci zabezpieczyli 62 woreczki z suszem o wadze blisko 54 g marihuany. Z takiej ilości zabezpieczonego narkotyku można sporządzić ponad 200 tzw. porcji konsumenckich. 19 - letni właściciel narkotyków został zatrzymany do wyjaśnienia. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków. W myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KWP Lublin

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Inteligentne gniazdo
Inteligentne gniazdo
wtorek, 18 czerwca 2024
dzwonek rowerowy
dzwonek rowerowy
wtorek, 18 czerwca 2024