Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 lipca 2024 imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Gdzie jest Łukasz Przybysz?

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 12 stycznia 2010 15:04

Łukasz PrzybyszŁukasz PrzybyszOD zaginięcia Łukasza Przybysza - mieszkańca Bork, minęło już 19 dni...

Przypominamy, że Łukasz nie powrócił do domu z dyskoteki w Suchowoli, gdzie przebywał 25 grudnia ubiegłego roku. Od tego momentu nie skontaktował się z rodziną, nieznany jest także jego dalszy los. Poszukiwania Łukasza prowadzi radzyńska policja, 20 osób przeszukiwało las w Suchowoli, rodzina zwróciła się także o pomoc do fundacji "Itaka", która zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych.

"- Było anonimowe zgłoszenie, że prawdopodobnie na stacji Orlenu w Radzyniu Podlaskim podjechał bus. Wśród 8 mężczyzn przebywających w busie, anonimowy rozmówca z dużym prawdopodobieństwem rozpoznał Łukasza. Ale do tej pory nie wiemy nic więcej. Informacja ta została przekazana policji. Na jej podstawie policjanci nie ustalili jednak niczego więcej, ponieważ busa zauważono około 4 rano, a do policji informacja dotarła dopiero o godzinie 9. Anonimowy rozmówca nie zapisał także numerów rejestracyjnych pojazdu" - powiedziała mama Łukasza.

Jeśli 25 grudnia byłeś na dyskotece w Suchowoli, widziałeś Łukasza, wiesz co się z nim stało tej nocy, widziałeś go po tym czasie, bądź wiesz gdzie teraz przebywa - skontaktuj się z rodziną, radzyńską policją lub fundacją "Itaka". Pamiętaj! Nie musisz podawać swoich danych - możesz pozostać anonimowy. Pomóż w poszukiwaniach!

 

Komentarze  

 
#1 radzyniacy.blogspot.com 2010-01-13 11:47
W nocy z 25 na 26 grudnia sporo młodzieży przyjeżdżało do radzyńskiego szpitala z dyskoteki z urazami,może należałoby przejrzeć nagrania z monitoringu w izbie przyjęc czy chłopak może był z kimś jako osoba towarzysząca. To że nie korzystał z pomocy doraźnej to nie znaczy że mogło go tam nie być .
 
 
#2 monitoringosilek 2010-01-15 20:48
no ale przeciez policja moze sprawdzic nagrania kamer z stacji paliw orlen i ustala numery rejestracyjne samochodu!!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Kotki do adopcji - Radzyń
poniedziałek, 08 lipca 2024
noimage
Działka budowlana 20 arów
środa, 17 lipca 2024
Sprzedam mieszkanie
Sprzedam mieszkanie
wtorek, 09 lipca 2024