Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 kwietnia 2026 imieniny: Franciszka, Władysława

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Polskowola. Jechał na podwójnym gazie. Miał 3,5 promila!

Michał Maliszewski   
sobota, 11 kwietnia 2015 13:48

Tym autem podróżował pijany kierowca wraz z pasażeremZa kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 46-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego.

Wczoraj około godz. 21:20 dyżurny radzyńskiej komendy odebrał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że w miejscowości Polskowola, mężczyzna kierujący samochodem marki Audi prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Natychmiast na miejsce skierowany został patrol Policji. Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego potwierdzili tę informację. Podczas przeprowadzonej kontroli drogowej okazało się, że siedzący za kierownicą pojazdu mężczyzna jest kompletnie pijany.

Urządzenie wskazało ponad 3,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo w takim stanie przewoził pasażera. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że 46-latek nie posiada uprawnień do kierowania, gdyż zostały mu odebrane.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
siano w kostkach
piątek, 20 marca 2026
noimage
Owczarek podhalanski
niedziela, 29 marca 2026