Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Święto radzyńskiej Policji

poniedziałek, 11 lipca 2011 01:14

swieto_policji2011

Niedziela (10.07) dla radzyńskiej policji była dniem szczególnym, bowiem tego dnia obchodziła ona swoje święto.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą odprawioną w sanktuarium MBNP w Radzyniu, podczas której proboszcz parafii ksiądz Roman Wiszniewski podkreślił jak ważną i potrzebną instytucją jest policja. Kustosz złożył również na ręce komendanta serdeczne podziękowania za pracę policji na rzecz naszego miasta.

Tuż po Mszy, w Komendzie Powiatowej Policji 36 funkcjonariuszy przyjęło z rąk komendanta Wiesława Słotwińskiego oraz I Zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji Mirosława Sokala awanse. Nagrodami pieniężnymi zostały wyróżnione również 4 inne osoby. Na uroczystości oprócz licznie zgromadzonych rodzin odznaczanych funkcjonariuszy nie zabrakło również przedstawicieli władz. Głos w imieniu samorządowców zabrał starosta radzyński Lucjan Kotwica

{morfeo 853}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Oddam
Oddam
piątek, 19 czerwca 2026
KupiÄ Mercedesa
Kupię Mercedesa
niedziela, 14 czerwca 2026