Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 października 2025 imieniny: Liwii, Bernarda, Kaliksta | 1879 - w Siedlcach urodził się dr Józef Chomiczewski, lekarz chorób wewnętrznych w Szpitalu Powiatowym pw. św. Kunegundy w Radzyniu Podlaskim

Już niedługo

Październik 2025 z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury image
Październik 2025 z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury, 31.10.2025, 23:00, Radzyński Ośrodek Kultury
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Brzozowy Kąt. Zginął w pożarze.

sobota, 12 marca 2011 19:03

brzozowy_kat1

 

W piątek (11.03) w miejscowości Brzozowy Kąt doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Podczas akcji gaśniczej, strażacy znaleźli martwego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16.oo. Dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim dostał informację o pożarze domu mieszkalnego w miejscowości Brzozowy Kąt.

W trakcie akcji gaśniczej wewnątrz domu znaleziono na podłodze 22 - letniego mężczyznę. Pomimo szybko podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić mężczyzny do życia. Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zmarł w wyniku zatrucia tlenkiem węgla. Ustalono również, że pożar mógł powstać przez kuchenkę gazową.

Policja ustala dokładne okoliczności tej tragedii.

źródło: KPP Radzyń Podlaski

brzozowy_kat2

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Ziemniaki jadalne Michalina Jurek
Ziemniaki jadalne Michalina Jurek
niedziela, 05 października 2025
noimage
Wymiana opon
piątek, 03 października 2025
noimage
Tuje Szmaragd / Piękne sadzonki
niedziela, 05 października 2025