Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 czerwca 2024 imieniny: Elżbiety, Marka | 1456 - powstaje parafia św. Trójcy, w wyniku wystawienia dokumentu fundacyjnego parafii w Białce Niżnej, czyli Kozmimrynku przez biskupa krakowskiego Tomasza Strzempińskiego

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Ukradła portfel z kartą bankomatową. Potem wypłaciła pieniądze z konta

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 06 czerwca 2024 06:00

PolicjaRadzyńscy kryminalni zatrzymali 46-letnią kobietę, która dokonała kradzieży portfela wraz z kartą bankomatową, a następnie w bankomacie wypłaciła pieniądze w kwocie 3400 złotych. 

Do zdarzenia doszło 20 marca br. na terenie targowiska miejskiego w Radzyniu Podlaskim. Wówczas oficer dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że doszło do kradzieży portfela, w którym znajdowała się karta bankomatowa.

Na podstawie materiałów operacyjnych radzyńscy kryminalni ustalili, że tego przestępstwa dokonała 46-letnia mieszkanka Lublina, która wykorzystując chwilową nieuwagę starszej kobiety z kieszeni kurtki dokonała kradzieży portfela, w którym znajdowała się karta do bankomatu, a także na kartce zapisany był PIN do jej użycia.

46-latka bez wahania udała się do najbliższego bankomatu, gdzie kilkukrotnie dokonywała wypłat pieniędzy na łączną kwotę 3400 złotych. Rozochocona łatwym pozyskaniem pieniędzy podjęła jeszcze kilka prób wypłaty środków, lecz zamierzonego celu nie osiągnęła z uwagi na limit dzienny wykonywanych transakcji.

Mieszkanka Lublina usłyszała zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których się przyznała. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłej kary mundurowi zabezpieczyli od 46-latki pieniądze w kwocie równowartości skradzionych środków.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Ukradła portfel z kartą bankomatową. Potem wypłaciła pieniądze z kontapioter 2024-06-06 22:34
Trochę z innej beczki. https://www.youtube.com/post/UgkxIiCvkxJExa7UHRbHBHpszqWoHIF4FOuH z okazji zbliżających się wyborów do UE platfusy, lewusy proszeni są o zostanie w domach.
 
 
#2 Ale cyrk !forby 2024-06-07 13:49
Zaczerpnięte z tablicy reklamowej Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim:
"Serce Jezusa kocha bezwarunkowo, daj się pokochać"
Tak jak ręka Kierownika wita pracownika. Daj się przywitać chciałoby się dodać. Powiedzenie to jest takie stare ale nigdy nie sądziłem że jest w nim tyle mądrości i głębi...
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Oddam kociÄta od puszystej kotki
Oddam kocięta od puszystej kotki
niedziela, 16 czerwca 2024
Sprzedam obrazy
Sprzedam obrazy
wtorek, 18 czerwca 2024