Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lipca 2024 imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wyprzedził nieoznakowany radiowóz na przejściu dla pieszych!

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 07 maja 2024 06:00

Daf wyprzedza na przejściuW miniony weekend policjanci radzyńskiej drogówki ujawnili 5 kierujących, którzy pomimo obowiązujących przepisów przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

W piątek funkcjonariusze patrolujący drogę K-63 zarejestrowali poczynania 32-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierując samochodem osobowym marki Peugeot jechał z prędkością 103 km/h.

Następnego dnia funkcjonariusze w trakcie realizacji zadań ujawnili kierującego BMW, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 101 km/h.

Niedziela również okazała się pracowita dla policjantów ruchu drogowego.

W tym dniu mundurowi ujawnili również 3 kierujących, którzy poruszali się z nadmierną prędkością. Rekordzistą okazał się 67-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, który podróżował motocyklem z prędkością 134 km/h. Wykroczenie zostało ujawnione przez mundurowych w Radzyniu Podlaskim na ulicy Wisznickiej. Motocyklista został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi.

Tego dnia w Żakowoli Radzyńskiej na DK-19 mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem ciężarowym marki Daf. 31-letni obywatel Białorusi wyprzedził nieoznakowany radiowóz na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych. Zawodowy kierowca za to wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

bluzka narciarska termiczna L
bluzka narciarska termiczna L
czwartek, 18 lipca 2024
Honda CB 500 - 57kM
Honda CB 500 - 57kM
niedziela, 14 lipca 2024
noimage
Zatrudnię Pomocnika
czwartek, 18 lipca 2024