Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2024 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Polsko-ukraiński piknik rodzinny image
Polsko-ukraiński piknik rodzinny, 23.06.2024, 15:00
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Podróż z promilami i bez prawa jazdy

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 19 kwietnia 2024 06:00

AudiNiemal 3 promile alkoholu miał w organizmie 49-latek, który w takim stanie kierował Audi 80. 

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 10.00. Oficer dyżurny radzyńskiej jednostki został poinformowany, że po terenie miejscowości Bełcząc porusza się mężczyzna samochodem osobowym marki Audi 80, którego styl jazdy wzbudził podejrzenia świadka. Z przekazanej informacji wynikało, że kierujący może być pod działaniem alkoholu. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce interwencji potwierdzili zgłoszenie. Tym samym przypuszczenia świadka okazały się słuszne.

Okazało się, że 49-latek, mieszkaniec gminy Czemierniki kierował autem będąc kompletnie pijanym. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie niemal 3 promile alkoholu. Dodatkowo w czasie kontroli drogowej na jaw wyszedł fakt, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, gdyż w lutym tego roku zostało mu zatrzymane za popełnienie tego samego przestępstwa. Przejażdżka dla 49-latka zakończyła się odholowaniem Audi na parking strzeżony.

Mężczyzna poniesie surowe konsekwencje swojego postępowania. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Spichlerz drewniany
poniedziałek, 10 czerwca 2024
Kurtka zimowa mÄska L Ombre
Kurtka zimowa męska L Ombre
wtorek, 18 czerwca 2024