Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2024 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Polsko-ukraiński piknik rodzinny image
Polsko-ukraiński piknik rodzinny, 23.06.2024, 15:00
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Był poszukiwany. Zatrzymali go dzielnicowi jadąc na służbę

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 19 kwietnia 2024 06:00

PolicjaO tym, że sprawiedliwości się nie uniknie, a przed czujnym okiem dzielnicowego nie ucieknie, przekonał się w środę 46-latek z Radzynia Podlaskiego. 

Radzyńscy dzielnicowi jadąc samochodem na służbę zauważyli mężczyznę, którego rozpoznali jako osobę poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali się, zaparkowali auto i podeszli do mężczyzny.

Dzielnicowi poinformowali go, że są policjantami, okazali legitymację służbową i poinformowali o zatrzymaniu. Następnie przekazali informacje dyżurnemu radzyńskiej jednostki, który na miejsce skierował patrol.

Umundurowani policjanci po przybyciu na miejsce po sprawdzeniu w systemach policyjnych potwierdzili, że zatrzymanym jest 46-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności niemal ośmiu miesięcy za popełnione przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Od pewnego czasu uchylał się od wykonania wyroku sądu.

Bardzo dobre rozpoznanie dzielnicowych w terenie i zdecydowane działanie sprawiło, że poszukiwany nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Sprzedam chÅodnice wody claas
Sprzedam chłodnice wody claas
środa, 12 czerwca 2024
Ford Focus MK3 kombi
Ford Focus MK3 kombi
poniedziałek, 10 czerwca 2024
noimage
owies,pszenica
środa, 19 czerwca 2024