Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 lipca 2024 imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

18-latek dachował na Partyzantów

Piotr Woszczak / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 05 marca 2024 07:00

Honda na dachuDo groźnie wyglądającego zdarzenia w niedzielę w Radzyniu Podlaskim.

Kierujący Hondą CRV 18-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował. Na szczęście kierującemu i pasażerom z pojazdu nic się nie stało.

Kierowca, który prawo jazdy posiadał od zaledwie 5 dni, został ukarany mandatem karnym.

W niedzielę 3 marca przed godziną 15:00 dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał informację o dachowaniu samochodu osobowego na ul. Partyzantów w Radzyniu Podlaskim. Na miejsce zostali skierowani policjanci drogówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Hondą CRV 18-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował.

Na szczęście kierowca i pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że 18 latek, prowadzący pojazd prawo jazdy posiadał zaledwie od 5 dni. Młody kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych. 

Apelujemy do kierowców o wzmożoną czujność i ostrożną jazdę, a także dostosowanie prędkości do warunków zarówno atmosferycznych, jak i drogowych. Niestety nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych do jakich dochodzi na naszych drogach.

Honda na dachuHonda

 

Komentarze  

 
#1 Niebezpiecznie!!!molas 2024-03-05 10:41
Dobrze że nic nikomu się nie stało. Na Leśnej, która się krzyżuje z Partyzantów, też do takich wypadków dochodzi. Wspominałem o tym na fejsie i kilka dni później gość wylądował w rowie kołami do góry. Na razie na szczęście nie ma ofiar, ale to tylko kwestia czasu. W godzinach porannych i popołudniowych ruch jest całkiem spory, dzieci poruszają się poboczem a rozpędzonych osobowych czy ciężarowych, mimo zakazu, nie brakuje. Chodnik, poprawa nawierzchni i montaż urządzeń spowalniających ruch na pewno zmniejszyłyby ryzyko wypadku. Obecnie na Leśnej, Podlaskiej, Sitkowskiego (przy cmentarzu) nawierzchnia jest w stanie zagrażającym bezpieczeństwu każdemu uczestnikowi ruchu. Przy cmentarzu dzieją się dziwne rzeczy z ulicą, wysypane są tam chyba odpady z jakiejś budowy i na dodatek nierówno, niedbale rozprowadzone. Jak z tego jeszcze zacznie się kurzyć to będzie dodatkowy koszmar.
 
 
#2 RE: 18-latek dachował na Partyzantówlukas1 2024-03-05 11:12
szybko go życie i auto zweryfikowało. To nie gra komputerowa. Lepiej, żeby na rower się przesiadł zanim zrobi komuś krzywdę
 
 
#3 szybcy i wściekli...foxx 2024-03-05 14:10
Ale koszta za te znaki co ściął to też powinien ze swojej kieszeni pokryć ;D
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Renaut clio 1,1 benzyna
wtorek, 16 lipca 2024
Lokal  100m piewnica centrum
Lokal 100m piewnica centrum
czwartek, 11 lipca 2024