Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2025 imieniny: Erwina, Horacego

Już niedługo


"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Policjanci odzyskali skradzioną naczepę

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
środa, 18 października 2023 06:00

Odzyskana naczepaRadzyńscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży naczepy ciężarowej marki Schmitz, do której doszło na początku października tego roku na terenie stacji paliw w Kąkolewnicy. 

Na podstawie zebranych materiałów policjanci ustalili, że 35-letni mieszkaniec powiatu radomskiego, dokonał kradzieży naczepy ciężarowej marki Schmitz Cargobull. Wykorzystał fakt, że naczepa była pozostawiona przez właściciela na terenie stacji paliw. Skradzione mienie ukrył na terenie jednego z parkingów strzeżonych w Radomiu. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal 100 tysięcy złotych.

Mundurowi odzyskali skradzioną naczepę i przekazali właścicielowi.

35-latek został zatrzymany do wyjaśnienia i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Na poczet przyszłej kary od 35-latka zabezpieczony zostało ciągnik siodłowy, o wartości około 50 tysięcy złotych. Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduję karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Odzyskana naczepa

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.