Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 czerwca 2024 imieniny: Bazylego, Waleriana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Miał zakaz kierowania. Wpadł, bo przekroczył prędkość

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 15 września 2023 06:00

CiężarówkaPrzekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym było przyczyną kontroli drogowej podjętej przez radzyńskich policjantów wobec kierowcy ciężarowego Iveco. 

W środę kilka minut po godzinie 19:00 policjanci radzyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 27-latka, który kierował samochodem ciężarowym marki Iveco. Mężczyzna poruszając się drogą K-19 w Żakowoli Radzyńskiej nie stosował się do ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym jadąc z prędkością 78 km/h.

Na stwierdzeniu popełnienia przez niego wykroczenia kontrola drogowa się jednak nie zakończyła. W trakcie sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 27-letni obywatel Turcji w ogóle nie powinien wsiąść za kierownicę ciężarówki. Jeszcze przez ponad rok obowiązuje go zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który orzekł wobec niego Sąd Rejonowy w Białymstoku.

Obywatel Turcji został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie, a ciężarowe iveco trafiło na strzeżony parking. 27-latek będzie odpowiadał za niestosowania się do wyroku sądu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduję karę pozbawienia wolności do 3 lat.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Akordeon
niedziela, 02 czerwca 2024
noimage
Sprzedaż miodu z własnej pasieki
wtorek, 11 czerwca 2024