Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 września 2023 imieniny: Justyny, Cypriana

Już niedługo

XII Dni z Aniołami image
XII Dni z Aniołami, 29.09.2023, 10:30, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Miał zakaz kierowania. Wpadł, bo przekroczył prędkość

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
piątek, 15 września 2023 06:00

CiężarówkaPrzekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym było przyczyną kontroli drogowej podjętej przez radzyńskich policjantów wobec kierowcy ciężarowego Iveco. 

W środę kilka minut po godzinie 19:00 policjanci radzyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 27-latka, który kierował samochodem ciężarowym marki Iveco. Mężczyzna poruszając się drogą K-19 w Żakowoli Radzyńskiej nie stosował się do ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym jadąc z prędkością 78 km/h.

Na stwierdzeniu popełnienia przez niego wykroczenia kontrola drogowa się jednak nie zakończyła. W trakcie sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 27-letni obywatel Turcji w ogóle nie powinien wsiąść za kierownicę ciężarówki. Jeszcze przez ponad rok obowiązuje go zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który orzekł wobec niego Sąd Rejonowy w Białymstoku.

Obywatel Turcji został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie, a ciężarowe iveco trafiło na strzeżony parking. 27-latek będzie odpowiadał za niestosowania się do wyroku sądu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduję karę pozbawienia wolności do 3 lat.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Remonty
czwartek, 14 września 2023
noimage
Przyjmę do pracy
wtorek, 19 września 2023
Mieszkanie M-4 JagielloÅczyka 64,9m2
Mieszkanie M-4 Jagiellończyka 64,9m2
czwartek, 21 września 2023