Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2024 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Polsko-ukraiński piknik rodzinny image
Polsko-ukraiński piknik rodzinny, 23.06.2024, 15:00
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

42-latek kradł alkohol i perfumy w drogeriach

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 13 lipca 2023 06:00

Zatrzymany mężczyznaDo policyjnego aresztu trafił 42 latek, który na terenie Radzynia Podlaskiego i Międzyrzeca Podlaskiego w supermarketach i drogeriach dokonywał kradzieży.

Jego łupem padały głównie markowe alkohole i perfumy.

Z ustaleń radzyńskich kryminalnych wynika, że mężczyzna dokonał przestępstw także na terenie województwa mazowieckiego. Łączna suma strat została oszacowana na kwotę ponad 10 tysięcy złotych.

Zatrzymania 42-latka dokonali radzyńscy kryminalni.

Funkcjonariusze w ostatnim czasie otrzymali kilka zgłoszeń o kradzieżach w jednej z drogerii i supermarkecie na terenie Radzynia Podlaskiego. Operacyjni pracujący nad tą sprawą ustalili, że za tymi zdarzeniami może stać mieszkaniec Łukowa. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Operacyjni udowodnili mu łącznie 7 kradzieży na terenie Radzynia Podlaskiego i Międzyrzeca Podlaskiego na kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Z ustaleń mundurowych wynika, że to nie jedyne przewinienia na koncie 42-latka. Dokonywał kradzieży także na terenie Siedlec i Mińska Mazowieckiego. Za każdym razem mężczyzna wchodził do drogerii wybierał z półek drogie perfumy, natomiast w supermarketach w jego zainteresowaniu był głównie markowe alkohole.

Sprawca usłyszał już zarzuty. Musi liczyć się z konsekwencjami karnymi za kradzież. Za to przestępstwo grozić do 5 lat więzienia.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.