Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 września 2023 imieniny: Aurelii, Władysława

Już niedługo

XII Dni z Aniołami image
XII Dni z Aniołami, 29.09.2023, 10:30, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

MSWiA przekazało jodek potasu do komend Straży Pożarnej

Mariusz Szczygieł   
środa, 21 września 2022 06:00

Komunikat MSWiAMSWiA informuje, że w związku z informacjami medialnymi dotyczącymi walk w rejonie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej, w ubiegłym tygodniu do komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej przekazano tabletki zawierające jodek potasu.

Jest to standardowa procedura, przewidziana w przepisach prawa i stosowana na wypadek wystąpienia ewentualnego zagrożenia radiacyjnego.

Obecnie takie zagrożenie nie występuje, a sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez Państwową Agencję Atomistyki.

Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa są w ciągłej gotowości, a odpowiednia ilość jodku potasu jest zabezpieczona dla każdego obywatela Polski.

Uwaga! Profilaktyczne przyjmowanie jodku potasu na własną rękę jest odradzane przez lekarzy i specjalistów.

Aktualną sytuację radiacyjną w kraju możecie zobaczyć >>tutaj na stronie Państwowej Agencji Atomistyki na stronie Państwowej Agencji Atomistyki<<.

 

Komentarze  

 
#1 Zderzak startegicznyWuk 2022-09-21 08:41
Jesteśmy zderzakiem strategicznym anglosasów.
Ukraina blokuje nam obecnie tranzyt do Chin. Blokuje naszych dziennikarzy, prowokacyjnie wywiesza banderowskie flagi, instaluje u nas agenturę. Jest nam otwarcie wroga, pomimo udzielanej jej pomocy!
Nawet ostatni dureń może dziś zobaczyć, że w wojnie na Ukrainie chodzi o Chiny. A szykuje się wojna na Bliskim Wschodzie, bo Najważniejsze Państwo Świata chce zaatakować Iran. A dla Was są medialne dziwy na kijku.
Analiza:
www.youtube.com/.../
 
 
#2 coś tu nie graP.K. 2022-09-21 13:45
jak najszybciej należy przycisnąć pisowskiego/ruskiego szpiega Macierewicza i wycisnąć z niego co planuje Putin
 
 
#3 Tego Macierewicz nie wieWuk 2022-09-21 14:13
Dzisiaj wszyscy są ruskimi szpiegami z powodu rewelacji gen. Pytela w Gadule Wyrodnej. PIS chce wprowadzić komunizm wojenny (ustawa o "ochronie ludności i stanie klęski...").
 
 
#4 RE: MSWiA przekazało jodek potasu do komend Straży Pożarnejpioter 2022-09-21 18:53
to ten jenerał pytel który podobno wysyłał polskich żołnierzy do afganistanu aerofłotem i ma foteczkę z czapką z aurory?
 
 
#5 MacierewiczP.K. 2022-09-21 20:11
Nie odkręcajmy kota ogonem, na temat Macierewicza powstała książka która udowadnia że jest agentem. Macierewicz nawet nie złożył pozwu przeciwko autorowi bo wiedział, że przegra. To samo z homoseksualistą Kaczyńskim. Wystarczy połączyć kilka zwojów w mózgu.
 
 
#6 PiotrusiueSPe 2022-09-21 20:20
a czym miał wysłać, kiedy to w wojsko nasze jeszcze nie miało
własnego transportu, karawanem z radzyńskiego PUku? Przelot nad Rosją naszego wojska był obwarowany jak sobie przypominam, koniecznością obecności na pokładzie samolotu rosyjskiego pilota. A samolot wydaje mi się że był Ukraiński.
 
 
#7 Taki cytat:Wuk 2022-09-21 20:43
"Agentury rosyjskiej nie widać, nie słychać i nie czuć. Polityka polska od 30 lat jest wściekle i bezmyślnie antyrosyjska, niezależnie od orientacji politycznej przy władzy. Jednocześnie większość Polaków, łącznie z pajacami z polityki i mediów, wierzy i utrzymuje, że oplata nas pajęcza sieć moskiewskich machinacji. I trzeba trząść portkami ze strachu.
Czyli, z punktu widzenia byłego pracownika KGB - zero kosztów własnych, 100% efektywności.
Coś mi się zdaje, że kiedy orzeł biały założył koronę, to mu padło na mózg..."

www.youtube.com/.../videos
 
 
#8 RE: MSWiA przekazało jodek potasu do komend Straży Pożarnejpioter 2022-09-21 21:41
łoj espe ciekawe ile musiało się wódy wróć wody przelać i z kim aby taki transport uzgodnić. Jeno sam jenerał wie. A może zapomniał
 
 
#9 Alternatywa WUK-uzimny 2022-09-23 20:54
No dobrze, wg Ciebie jesteśmy zderzakiem, ale..
czy jesteś Jackowskim, i wiesz co zrobi Rosja, gdy stłamsi Ukrainę?. Czy jest jakaś alternatywa?. Jesteś w wieku poborowym lub czy masz syna w wieku poborowym?. Jeśli tak - to na razie, radzę wspierać bez gadania jaka ta Ukraina jest. To mniejsze zło. Oni giną za Ciebie lub Twego syna. Jak zginą, może przyjść czas na nas. Wierzysz w sojusze?. Wspomnij historię.
 
 
#10 ZderzakiWuk 2022-09-23 22:31
Jezus Maria! Co Pan plecie? Zderzakiem jesteśmy wg Jankesów. Oni sami mówią o nas jako "strefie zgniotu" w swoich oficjalnych raportach. To oznacza, że tak nas używają. To samo zresztą piszą o Ukrainie. Nawet Bartosiak (pewnikiem agent CIA) tak pisze. A to jest najkrótsza droga mojego syna na front, jeśli o tym mowa. I co na froncie? Rosja ma 25 mln rezerwistów. Żeby pokonać Rosję trzeba III wojny światowej. Chce Pan powtórki z historii? A gdy wygra Ukraina to mamy nienawidzące nas państwo, które może u nas wywołać wojnę domową. I co wtedy? Żadne NATO nas nie obroni. Propaganda o rosyjskim potworze, nie uwzględnia ani przyczyn wojny ani położenia. Ma za zadanie przestraszyć, tak samo jak covid. Rosja ma interesy i jest w określonym układzie. Nie napadnie Polski, bo jest to geopolitycznie idiotyczne z jej perspektywy. Idiotyczne rzeczy to my lubimy robić ale nie tak działają poważne państwa.
Polecam kanał Leszka Sykulskiego: www.youtube.com/.../videos
i kanał Myśli Polskiej: www.youtube.com/.../

Oczywiście może Pan dalej słuchać bajek o szalonej Rosji, która napada na wszystko co się rusza w tym na niemieckie dominium oraz interesy swego największego sojusznika. Wcześniej straszyli covidem, teraz Rosją, jest jeszcze głód, klimat i kosmici. Wszystko jest dobre, byle nie myśleć.
 
 
#11 Co się dzieje AD 2022 - zarysWuk 2022-09-23 23:03
Polityka otwarcia USA wobec Chin nie powiodła się. Chiny nie zostały rozłożone jankeskim neoliberlizmem oraz przejęte przez międzynarodowe koncerny lecz wywindowały się na pierwszą potęgę gospodarczą świata zachowując suwerenność i opanowując gospodarczo rynki globalne, wypierając dolara. USA desperacko dąży do odzyskania hegemonii. Rwie globalny podział pracy nad którym straciło kontrolę. Konsoliduje swój blok z którego dolar wysysa zasoby. Próbuje dewastować blok chiński nad którym nie ma kontroli (konkurencyjny system finansowy). Wywołuje konflikty w Eurazji, chcąc "podpalić" ten kontynent. W interesie USA leży eskalacja wojny w Europie oraz wywołanie wojny na Bliskim Wschodzie (Iran). Czas pracuje na niekorzyść USA.
Takie jest ogólne tło dzisiejszej sytuacji.
 
 
#12 @zimny - nie wiesz kim jest WukBycy 2022-09-25 00:15
Wuk to lokalny foliarz, znawca wszystkiego. az dziwne ze osiadl w naszym grajdole i nigdzie nie ruszyl dalej. obawiam sie ze moglby tylko ruszyc tam skad przybyl czyli na wschod bo to wschodnia turaAgen. brawo Wuk. za konia trojanskiego teraz robisz ?
 
 
#13 RE: MSWiA przekazało jodek potasu do komend Straży Pożarnejkinga75 2022-10-02 15:14
Czy to jest jodek Pfitzera
Czy może Moderny
Albo innej cholery?
 
 
#14 Nie wiecie kim jest BycyWuk 2022-10-02 16:11
Czy Bycy to agentura Wall Street, czyli CIA?
Sprawdź sam: cfr.org/.../...
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Prace remontowo-budowlane w Niemczech
sobota, 23 września 2023
Kolekcja filmów
Kolekcja filmów
poniedziałek, 18 września 2023
Kurs operator wózków widÅowych
Kurs operator wózków widłowych
poniedziałek, 18 września 2023