Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 5 grudnia 2022 imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

Już niedługo

Repertuar Kina Oranżeria  06.12.2022 image
Repertuar Kina Oranżeria 06.12.2022, 06.12.2022
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

MSWiA przekazało jodek potasu do komend Straży Pożarnej

Mariusz Szczygieł   
środa, 21 września 2022 05:00

Komunikat MSWiAMSWiA informuje, że w związku z informacjami medialnymi dotyczącymi walk w rejonie Zaporoskiej Elektrowni Atomowej, w ubiegłym tygodniu do komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej przekazano tabletki zawierające jodek potasu.

Jest to standardowa procedura, przewidziana w przepisach prawa i stosowana na wypadek wystąpienia ewentualnego zagrożenia radiacyjnego.

Obecnie takie zagrożenie nie występuje, a sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez Państwową Agencję Atomistyki.

Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa są w ciągłej gotowości, a odpowiednia ilość jodku potasu jest zabezpieczona dla każdego obywatela Polski.

Uwaga! Profilaktyczne przyjmowanie jodku potasu na własną rękę jest odradzane przez lekarzy i specjalistów.

Aktualną sytuację radiacyjną w kraju możecie zobaczyć >>tutaj na stronie Państwowej Agencji Atomistyki na stronie Państwowej Agencji Atomistyki<<.

 

Komentarze  

 
#1 Zderzak startegicznyWuk 2022-09-21 07:41
Jesteśmy zderzakiem strategicznym anglosasów.
Ukraina blokuje nam obecnie tranzyt do Chin. Blokuje naszych dziennikarzy, prowokacyjnie wywiesza banderowskie flagi, instaluje u nas agenturę. Jest nam otwarcie wroga, pomimo udzielanej jej pomocy!
Nawet ostatni dureń może dziś zobaczyć, że w wojnie na Ukrainie chodzi o Chiny. A szykuje się wojna na Bliskim Wschodzie, bo Najważniejsze Państwo Świata chce zaatakować Iran. A dla Was są medialne dziwy na kijku.
Analiza:
www.youtube.com/.../
 
 
#2 coś tu nie graP.K. 2022-09-21 12:45
jak najszybciej należy przycisnąć pisowskiego/ruskiego szpiega Macierewicza i wycisnąć z niego co planuje Putin
 
 
#3 Tego Macierewicz nie wieWuk 2022-09-21 13:13
Dzisiaj wszyscy są ruskimi szpiegami z powodu rewelacji gen. Pytela w Gadule Wyrodnej. PIS chce wprowadzić komunizm wojenny (ustawa o "ochronie ludności i stanie klęski...").
 
 
#4 RE: MSWiA przekazało jodek potasu do komend Straży Pożarnejpioter 2022-09-21 17:53
to ten jenerał pytel który podobno wysyłał polskich żołnierzy do afganistanu aerofłotem i ma foteczkę z czapką z aurory?
 
 
#5 MacierewiczP.K. 2022-09-21 19:11
Nie odkręcajmy kota ogonem, na temat Macierewicza powstała książka która udowadnia że jest agentem. Macierewicz nawet nie złożył pozwu przeciwko autorowi bo wiedział, że przegra. To samo z homoseksualistą Kaczyńskim. Wystarczy połączyć kilka zwojów w mózgu.
 
 
#6 PiotrusiueSPe 2022-09-21 19:20
a czym miał wysłać, kiedy to w wojsko nasze jeszcze nie miało
własnego transportu, karawanem z radzyńskiego PUku? Przelot nad Rosją naszego wojska był obwarowany jak sobie przypominam, koniecznością obecności na pokładzie samolotu rosyjskiego pilota. A samolot wydaje mi się że był Ukraiński.
 
 
#7 Taki cytat:Wuk 2022-09-21 19:43
"Agentury rosyjskiej nie widać, nie słychać i nie czuć. Polityka polska od 30 lat jest wściekle i bezmyślnie antyrosyjska, niezależnie od orientacji politycznej przy władzy. Jednocześnie większość Polaków, łącznie z pajacami z polityki i mediów, wierzy i utrzymuje, że oplata nas pajęcza sieć moskiewskich machinacji. I trzeba trząść portkami ze strachu.
Czyli, z punktu widzenia byłego pracownika KGB - zero kosztów własnych, 100% efektywności.
Coś mi się zdaje, że kiedy orzeł biały założył koronę, to mu padło na mózg..."

www.youtube.com/.../videos
 
 
#8 RE: MSWiA przekazało jodek potasu do komend Straży Pożarnejpioter 2022-09-21 20:41
łoj espe ciekawe ile musiało się wódy wróć wody przelać i z kim aby taki transport uzgodnić. Jeno sam jenerał wie. A może zapomniał
 
 
#9 Alternatywa WUK-uzimny 2022-09-23 19:54
No dobrze, wg Ciebie jesteśmy zderzakiem, ale..
czy jesteś Jackowskim, i wiesz co zrobi Rosja, gdy stłamsi Ukrainę?. Czy jest jakaś alternatywa?. Jesteś w wieku poborowym lub czy masz syna w wieku poborowym?. Jeśli tak - to na razie, radzę wspierać bez gadania jaka ta Ukraina jest. To mniejsze zło. Oni giną za Ciebie lub Twego syna. Jak zginą, może przyjść czas na nas. Wierzysz w sojusze?. Wspomnij historię.
 
 
#10 ZderzakiWuk 2022-09-23 21:31
Jezus Maria! Co Pan plecie? Zderzakiem jesteśmy wg Jankesów. Oni sami mówią o nas jako "strefie zgniotu" w swoich oficjalnych raportach. To oznacza, że tak nas używają. To samo zresztą piszą o Ukrainie. Nawet Bartosiak (pewnikiem agent CIA) tak pisze. A to jest najkrótsza droga mojego syna na front, jeśli o tym mowa. I co na froncie? Rosja ma 25 mln rezerwistów. Żeby pokonać Rosję trzeba III wojny światowej. Chce Pan powtórki z historii? A gdy wygra Ukraina to mamy nienawidzące nas państwo, które może u nas wywołać wojnę domową. I co wtedy? Żadne NATO nas nie obroni. Propaganda o rosyjskim potworze, nie uwzględnia ani przyczyn wojny ani położenia. Ma za zadanie przestraszyć, tak samo jak covid. Rosja ma interesy i jest w określonym układzie. Nie napadnie Polski, bo jest to geopolitycznie idiotyczne z jej perspektywy. Idiotyczne rzeczy to my lubimy robić ale nie tak działają poważne państwa.
Polecam kanał Leszka Sykulskiego: www.youtube.com/.../videos
i kanał Myśli Polskiej: www.youtube.com/.../

Oczywiście może Pan dalej słuchać bajek o szalonej Rosji, która napada na wszystko co się rusza w tym na niemieckie dominium oraz interesy swego największego sojusznika. Wcześniej straszyli covidem, teraz Rosją, jest jeszcze głód, klimat i kosmici. Wszystko jest dobre, byle nie myśleć.
 
 
#11 Co się dzieje AD 2022 - zarysWuk 2022-09-23 22:03
Polityka otwarcia USA wobec Chin nie powiodła się. Chiny nie zostały rozłożone jankeskim neoliberlizmem oraz przejęte przez międzynarodowe koncerny lecz wywindowały się na pierwszą potęgę gospodarczą świata zachowując suwerenność i opanowując gospodarczo rynki globalne, wypierając dolara. USA desperacko dąży do odzyskania hegemonii. Rwie globalny podział pracy nad którym straciło kontrolę. Konsoliduje swój blok z którego dolar wysysa zasoby. Próbuje dewastować blok chiński nad którym nie ma kontroli (konkurencyjny system finansowy). Wywołuje konflikty w Eurazji, chcąc "podpalić" ten kontynent. W interesie USA leży eskalacja wojny w Europie oraz wywołanie wojny na Bliskim Wschodzie (Iran). Czas pracuje na niekorzyść USA.
Takie jest ogólne tło dzisiejszej sytuacji.
 
 
#12 @zimny - nie wiesz kim jest WukBycy 2022-09-24 23:15
Wuk to lokalny foliarz, znawca wszystkiego. az dziwne ze osiadl w naszym grajdole i nigdzie nie ruszyl dalej. obawiam sie ze moglby tylko ruszyc tam skad przybyl czyli na wschod bo to wschodnia turaAgen. brawo Wuk. za konia trojanskiego teraz robisz ?
 
 
#13 RE: MSWiA przekazało jodek potasu do komend Straży Pożarnejkinga75 2022-10-02 14:14
Czy to jest jodek Pfitzera
Czy może Moderny
Albo innej cholery?
 
 
#14 Nie wiecie kim jest BycyWuk 2022-10-02 15:11
Czy Bycy to agentura Wall Street, czyli CIA?
Sprawdź sam: cfr.org/.../...
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.