Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 października 2022 imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz | 1939 - po bitwie kockiej do Radzynia zaczęły wchodzić pierwsze niemieckie oddziały zwiadowcze

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Miał prawie 3 promile i prowadził samochód

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
wtorek, 23 sierpnia 2022 06:00

PolicjaW niedzielę 21 sierpnia po godzinie 18:00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany, że po miejscowości Komarówka Podlaska Volkswagenem Golfem porusza się kierowca, który wykonuje niebezpieczne manewry. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca auta może być pod działaniem alkoholu.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli drogowej i potwierdzili przypuszczenia zgłaszającego. Okazało się, że za kierownicą samochodu siedział kompletnie pijany 33-letni obywatel Rosji.

Przeprowadzone przez mundurowych badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie niemal 3 promile alkoholu. Dodatkowo w trakcie wykonywanych czynności na jaw wyszedł fakt, że 33-latek posiada dwa aktywne zakazy kierowania pojazdami. Mężczyzna w takim stanie przewoził również nietrzeźwego pasażera.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie, natomiast pojazd został odholowany na parking strzeżony. Po wytrzeźwieniu będą wykonywane z nim dalsze czynności procesowe.

Kierowanie w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Miał prawie 3 promile i prowadził samochódke? 2022-08-23 10:52
"...na jaw wyszedł fakt się..." że przydała by się jakaś korekta
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.