Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 września 2023 imieniny: Marka, Wacława | 1978 - ks. Witold Kobyliński zwrócił się z prośbą do kurii w Siedlcach o uzyskanie pozwolenia od władz na budowę nowego kościoła w Radzyniu Podlaskim

Już niedługo

XII Dni z Aniołami image
XII Dni z Aniołami, 29.09.2023, 10:30, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Pijany 22-latek uderzył w drzewo

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
czwartek, 02 grudnia 2021 07:00

Samochód 22-latkaKierujący audi w miejscowości Lipniaki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Do wypadku drogowego doszło we wtorek 30 listopada br. kilka minut po godzinie 20:00 w miejscowości Lipniaki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 22-letni mieszkaniec gminy Łuków, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących, a następnie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Wraz z kierującym w aucie jechało dwoje pasażerów. Wszyscy z miejsca zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała.

W trakcie wykonywanych czynności na miejscu zdarzenia drogowego kierujący został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wskazało wynik pozytywny. 22-latek kierował samochodem mając w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu, a także posiadał aktualny zakaz kierowania pojazdami obowiązujący do kwietnia 2022 roku.

Teraz młody mężczyzna odpowie przed sądem. Kodeks Karny za jazdę w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat. 22-latek musi się również liczyć z zapłatą świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych.

Samochód 22-latka

 

Komentarze  

 
#1 RE: Pijany 22-latek uderzył w drzewoJoeyBarton87 2021-12-02 08:33
Na miejscu powinien mieć obcięte ręce za jazdę po pijanemu. Plus 10lat bezwzględnego więzienia za usiłowanie zabójstwa.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Kurs Manicure Hybrydowy
Kurs Manicure Hybrydowy
środa, 27 września 2023
noimage
Owczarek podhalański
środa, 27 września 2023