Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 8 grudnia 2022 imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Już niedługo

Repertuar Kina Oranżeria  09.-11.12.2022 image
Repertuar Kina Oranżeria 09.-11.12.2022, 09.12.2022
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Sprawcy pobicia w areszcie

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 04 października 2021 05:00

Jeden z zatrzymanych mężczyznRadzyńscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy pod dyskoteką zaatakowali mężczyznę. Bili i kopali go po całym ciele.

W połowie września dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał informację, że kilku mężczyzn pod jednym z lokali w Radzyniu Podlaskim kogoś bije. Policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Kąkolewnica został zaatakowany przez grupę mężczyzn, którzy bili i kopali go po całym ciele. Sprawą zajęli się radzyńscy kryminalni. Mundurowi ustalili uczestników zdarzenia i zatrzymali 3 mężczyzn - mieszkańców Radzynia Podlaskiego i gminy Radzyń Podlaski w wieku 22, 27 i 28 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili im zatrzymanym zarzut pobicia. Prokurator Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji wobec 27-latka. Mężczyzna musi 2 razy w tygodniu stawiać się w jednostce Policji, oraz ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego.

W stosunku do dwóch pozostałych sprawców pobicia Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zgodnie z Kodeksem Karnym za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Drugi z zatrzymanych mężczyzn

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.