Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 czerwca 2026 imieniny: Antoniego, Lucjana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Uciekł ze szpitala, znalazł się w... Warszawie

Mariusz Szczygieł   
piątek, 23 lipca 2021 06:00

PolicjaWe wtorek 20 lipca ze szpitala psychiatrycznego w Suchowoli uciekł pacjent.

O ucieczce została poinformowana radzyńska Policja. - Wpłynęło do nas zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z pacjentów szpitala podczas spaceru oddalił się w nieznanym kierunku. Z informacji, jakie otrzymaliśmy, wynikało, że pacjent może pominąć przyjęcie leków, które powinien zażywać regularnie, dlatego zarządzony został alarm dla całej jednostki - informuje mł. asp. Piotr Woszczak. 

Policjantom jeszcze tego samego dnia udało się ustalić, że pacjent dotarł do Warszawy. Mężczyzna zamówił taksówkę i tak dojechał do stolicy. Stąd planował dalszą podróż. We wtorek wieczorem, w eskorcie policji został przetransportowany z powrotem do szpitala w Suchowoli.

 

Komentarze  

 
#1 A propos miasta stołecznego...olo 2021-07-26 06:58
Radzynianka zorganizowała pikietę pod siedzibą PiS na Nowogrodzkiej. Polsat coś wspomniał o tym. Może Iledzisiaj troszkę szerzej zajmie się sprawą. Tak choćby z ciekawości.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Zestaw Mebli Salon
Zestaw Mebli Salon
środa, 03 czerwca 2026
KupiÄ obciÄżniki do MF255
Kupię obciążniki do MF255
czwartek, 11 czerwca 2026
noimage
Praca przy zakładaniu Ogrdów
poniedziałek, 01 czerwca 2026