Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 lipca 2022 imieniny: Jagoda, Urban, Otton

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Okradł swoją rodzinę. Już usłyszał zarzuty

Piotr Mucha / Policja Radzyń Podlaski   
poniedziałek, 22 lutego 2021 07:00

ŁupyZarzuty kradzieży usłyszał 20-latek z Międzyrzeca Podlaskiego. Młodzieniec podejrzany jest o kradzież przedmiotów będących własnością jego matki i wujka. Wartość skradzionych przedmiotów łącznie oszacowana została na kwotę ponad 1600 złotych. Nabyte nielegalnie rzeczy posłużyły mężczyźnie do spłacenia zaciągniętych długów wśród kolegów.

Do pierwszej kradzieży doszło 14 lutego w Walentynki. 20-latek wykorzystując nieobecność w domu matki i swojego wujka ukradł telewizor, pompkę samochodową, pieniędze, a także 2 butelki wódki i 4 piwa.  Wówczas pokrzywdzeni oszacowali łączne straty na ponad 600 złotych.

Łatwo zdobyte przedmioty skłoniły 20-latka do kolejnych poczynań. Niespełna dwa dni później postanowił ponownie nielegalnie nabyć mienie od swoich najbliższych. Tym razem młodzieniec skusił się na płytę indukcyjną, biżuterię, zegarek i maszynę do szycia. Wartość skradzionych przedmiotów wyceniona został na kwotę  niemal 1000 złotych. Za pomocą pozyskanych nielegalnie rzeczy mężczyzna spłacał swoje długi zaciągnięte wśród kolegów.

20-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Jest on dobrze znany funkcjonariuszom „ze swojej przestępczej działalności”. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze  

 
#1 RE: Okradł swoją rodzinę. Już usłyszał zarzutyw 62 2021-02-22 12:59
co iledzisiaj ma do międzyrzeca ,może lepiej uaktualnić ceny paliw
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.