Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 kwietnia 2025 imieniny: Marka, Jarosława

Już niedługo


"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Policjanci wynieśli 46-latka z płonącego domu

Mariusz Szczygieł   
środa, 12 sierpnia 2020 16:42

Sierż. Marta Golińska-Pieśko i sierż szt. Kamil TrochonowiczWczoraj około godz. 16:00 oficer dyżurny radzyńskiej Policji został poinformowany o pożarze jednego z domów w Radzyniu Podlaskim.

Natychmiast skierował tam patrol z Wydziału Prewencji. Mundurowi jako pierwsi ze służb dojechali na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Przed domem zastali upojonego alkoholem 40-letniego właściciela domu oraz jego kompana.

Z informacji przekazanej policjantom od świadków wynikało, że w domu przebywało wcześniej trzech mężczyzn, którzy spożywali razem alkohol. Właściciel twierdził jednak, że w domu nikogo już nie ma.

Funkcjonariusze podejrzewając, że w domu może przebywać mężczyzna, weszli do gęsto zadymionego budynku. Podczas sprawdzania płonących pomieszczeń ujawnili nieprzytomnego 46-latka. Sierż szt. Kamil Trochonowicz i sierż. Marta Golińska-Pieśko natychmiast wynieśli poszkodowanego na zewnątrz, udzielając mu pomocy przed przyjazdem karetki pogotowia. Po przyjeździe kilku zastępów Straży Pożarnej rozpoczęto gaszenie pożaru.

Wyniesiony z domu mieszkaniec Radzynia Podlaskiego z rozległymi oparzeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejsce zostało wezwane również pogotowie dla policjantów, którzy trafili do szpitala z objawami podtrucia dwutlenkiem węgla. Po udzieleniu pomocy medycznej funkcjonariusze opuścili szpital.

Miejsce pożaru

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam ciągnik
piątek, 25 kwietnia 2025
Brony 5 oraz pÅugi sprzedam
Brony 5 oraz pługi sprzedam
czwartek, 17 kwietnia 2025
noimage
grunt orny
wtorek, 22 kwietnia 2025