Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 sierpnia 2019 imieniny: Róża, Apolinary, Filip

Już niedługo

Na razie nie ma żadnych ciekawych wydarzeń w naszym mieście...
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Radzyń Podlaski. To feralne skrzyżowanie...

Mariusz Szczygieł   
niedziela, 02 maja 2010 12:41

Renault...Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 9.50 na skrzyżowaniu ulic Bohaterów i Konstytucji 3-go Maja/Kościuszki.

Już kolejny raz to feralne skrzyżowanie zanotowało na swoim niechlubnym koncie ludzkie nieszczęście... Kierujący samochodem marki Renault, poruszając się ul. Bohaterów (od strony targu), nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu od ul. Wyszyńskiego Fordowi. W wyniku zdarzenia do szpitala zostały przewiezione 2 osoby jadące Renaultem.

Apelujemy! Zwracajmy baczną uwagę na znaki drogowe! Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania w stosunku do innych kierujących.

Feralne skrzyżowanie...Renault...Uszkodzony Ford

ClioClioUszkodzony Ford

 

 

Komentarze  

 
#1 To nie feralne skrzyżowanie..Marta 2010-05-02 21:31
..ale brak rozsądku w jeździe i jazda na pamięć.. Nowa technika do stłuczek.. Trzeba było nie zmieniać pierwszeństwa, a znak STOP postawić na nowej drodze.. Zero wypadków.. Tylko komu się chce pomyśleć??? Podobnie rzecz wygląda w mieście.. Każda zmiana znaków to dodatkowy patrol, mandaty na początek, a jak ludzie przywykną to kolejna zmiana znaków..Kierowców się ćwiczy, chociaż wiadomo, że większość jeździ na pamięć.. Wniosek - albo komuś zależy na tych stłuczkach i mandatach, a nie na bezpieczeństwie w mieście, albo celowo robi się to zamieszanie - nie tylko na tej drodze w bliżej nie określony cel.. Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia :cheer:
 
 
#2 na pamięć!anonim 2010-05-03 00:48
To jest tłumaczenie drogowego idioty - bo znaki zmieniono! Znaki mogą się zmieniać dwa razy dziennie i też należy ich przestrzegać.
 
 
#3 do anonimMarta 2010-05-03 09:52
..patrząc, że tyle jest "idiotów" na drodze wedle Twojej tezy "anonim", bo wypadki są tam częste - powinieneś tylko Ty się poruszać po tej drodze - bo idealnym kierowcą jesteś - i stłuczki nigdy nie miałeś.. :D Tak na serio - z całą pewnością należy patrzeć na znaki drogowe, ale rzeczywistość weryfikuje to w inny sposób.. Należy czynić tak by ograniczyć wypadki.. Rozum jest tu istotny, a nie tylko nazewnictwo, że tak czynią "idioci".. Bo tym "idiotą" może też być ten, kto tak pisze.. Nie koniecznie w materii drogowej.. Prostak powie "idiota", ale mądry pomyśli i rozwiąże problem - patrząc na naturę człowieka.. Ten nie popełnia błędów, który nic nie robi.. "Anonim" jest bardzo służbowy, życzę by i inni w każdej kwestii życia tak go traktowali - zero miłosierdzia, tylko prawo.. :cheer:
 
 
#4 !anonim 2010-05-03 17:08
Wypadki powodują ludzie, nie przepisy! 99% kierujących pojazdami, to nie kierowcy, tylko idioci za kierownicą.
 
 
#5 mars 2010-05-04 09:11
długo anonima nie było na forum. ale jak napisał to po staremu błyszczy kulturą i oświeca nas prawdami objawionymi...
 
 
#6 do anonimMarta 2010-05-04 11:39
Jeżeli 99% kierujących samochodami to idioci, to i TY do nich się zaliczasz, bo nie wierzę, że w tym 1% sam się mieścisz.. Nie obrażaj innych i samego siebie geniuszu teorii w zerowym stopniu praktyki.. :cheer:
 
 
#7 ke? 2010-05-05 08:09
wyjątkowo w tym temacie jestem gotów zgodzić się z anonimem.
nikt nie ma prawa tłumaczyć wypadku jazdą na pamięć a nie wg przepisów - jeśli będziemy usprawiedliwiać takim argumentem wszystkich to pójdźmy krok dalej i znieśmy prawa jazdy - wszak do niczego nie są potrzebne...
do Martusi - "...Ten nie popełnia błędów, który nic nie robi..." - proponuję ci zostać saperem tam żadne przepisy Ci potrzebne nie będą, jestem ciekaw jak zachowałabyś się gdyby to na tobie ktoś wymusił pierwszeństwo doprowadzając do wypadku, też byś go tłumaczyła wtedy?
i na koniec; nawet jeśli anonim nie miałby racji to nie jest to powód żeby go obrażać, szukasz burdy to idź na onet :cheer:
 
 
#8 mars 2010-05-05 12:36
jak widzę mentalność Kalego jest dobrze zakorzeniona: jak Kali wyzywać innych od idiotów czy "megalomanii i ignorancji" to dobrze, jak wyzywać Kalego - to takich na onet. dobrze, że nie na księżyc albo madagaskar :D
 
 
#9 do ke?Marta 2010-05-05 13:55
..proszę czytać ze zrozumieniem.. anonim jak i Ty mylicie treści..proszę nie zmieniać znaczenia moich wpisów interpretując je dla siebie wiadomy sposób.. burdy nie szukam, a kulturalnie przedstawiłam swoje stanowisko.. terminy - idiota itp. padają od anonima, a Ty właśnie mu wtórujesz.. :lol:
 
 
#10 dziecinko drogaanonim 2010-05-05 22:23
Martusiu, dziecko drogie! Ą, Ę nie używam, mówię prostym językiem jaki pasuje w moim zawodzie i z racji mojego pochodzenia.Religie i te sprawy mnie nie interesują, bo na to nie mam czasu, a czasami też chęci zmuszenia siebie do słuchania pierdół bzdetów głoszonych przez ......... Nie wstydzę się siebie. W dzisiejszych czasach naroiło się mnogo nowobogackich którym w dalszym ciągu słoma z butów wystaje. Ja tego stylu nie prezentuję. Ty natomiast na siłę chcesz się znaleźć w towarzystwie "nowo-inteligentnych" Z nimi jest podobnie, tez im słoma z butów wystaje, tylko dla niepoznaki onucą ją przysłaniają. Tą onucą jest pseudo inteligentne zachowanie, te Ą,Ę na każdym kroku, docinanie innym starając się tak dobierać słowa, aby nie daj Boże nie padło słowo powszechnie uznawane za obrażające. Nie słowo jednak jest ważne, ale myśli jakie ma ono przekazać. Dzióbać można też kulturalnie, no nie Martusiu? Jesteś krótko mówiąc typowym chamem,(nawet jeden z wieszczy coś o tym wspominał swego czasu) mówiąc to moim językiem. Przetłumacz to sobie na język nowointeligentnych,
Wracając do spraw kierowania pojazdami. Już (jak ten czas leci!)rozpocząłem swój 3-ci milion kilometrów za kierownicą bez wypadku ani stłuczki i z tej perspektywy śmiem twierdzić, że 99% kierowców to idioci - w sensie zachowania za kierownicą, bo być może gdzieś tak za biurkiem urzędniczym, czy innym podobnym tworem, są w miarę normalnymi ludźmi!
Muszę na razie kończyć, czeka mnie droga kilku tysięcy km, więc nie oczekuj w najbilizszym czasie na "ad vocem" z mojej strony.
 
 
#11 do anonimaMarta 2010-05-06 13:58
.. cham to człowiek wulgarny.. ja ani wulgarna nie jestem, ani nowo-inteligentna..zwykła użytkowniczka dróg.. staram się być kulturalna sama dla siebie nie dla innych.. nie chodziło mi o ą ę a o styl wypowiedzi.. zero tolerancji i zrozumienia dla innych użytkowników.. współczuję jedynie spotkania z takim użytkownikiem drogi, ponoć kierowcą jeśli z własnej winy spowoduje wypadek.. życzyć komuś takiemu tylko wysokiego mandatu i zera wyrozumiałości.. :lol:
 
 
#12 ke? 2010-05-11 08:45
a co tu tolerować i rozumieć?
czy to na prawdę jakaś wielka filozofia zwracać uwagę na znaki drogowe?
wszak one są po to żeby ci pomóc a nie przeszkadzać...

do anonima
weź ty się chłopie od3,14eprz od czyjejś ortografii, wiecznie się czepiasz a nic to nie wnosi tak na prawdę do dyskusji, ludzie się starają jedni mniej inni bardziej, jeśli ci to przeszkadza to napisz na ten temat artykuł admin z pewnością ci go zamieści, a ludzie będą mieli o czym pogadać
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.